Revenge (Pomsta) Připomenutí finále 3. řady

Připomenutí finále 3. řady

Připomenutí finále 3. řady

Již zítra v noci se v USA odvysílá premiérový díl 4. řady Revenge. Připomeňme si, jak skončila ta třetí a do čeho tedy vstoupíme s touto novou sérií. Na konci článku je i malé naštínění připravovaného dě­je.


0 0
27.9.2014

Emily jsme ve finále 3. série viděli s úsměvem na tváři i se slzami v očích. Přesněji řečeno se slzami štěstí i velikého zármutku. Jméno jejího otce bylo po mnoha letech očištěno a Emily se mohla radovat společně s přáteli nad vítězstvím své bitvy.

Kdyby jen v této chvíli tušila…


Všichni jsme předem věděli, že někdo důležitý opustí seriál. Mnozí z nás předpovídali, vypovídá o tom i výsledek naší ankety, že to odnese Aiden.

No, měli jsme pravdu. Odpočívej v pokoji Aidene Mathisi!

Někteří vztah Aidena a Emily zavrhli už na začátku, některým se tento pár líbil. On a Emily byli prostě příliš šťastní, vychutnávali si jejich společné poražení jednoho démona (Conrad), a vymýšleli plán na odstranění toho druhého (Victorie). To zahrnovalo návštěvu Aidena u terapeutky Michelle Banks, která v minulosti přesvědčovala osmiletou Amandu Clarke o tom, že její otec byl terorista a vrah. Victoria naneštěstí konečně odhalila Emilyino tajemství a její plány zhatila. Ztrátu svého štěstí (Pascala) si vykompenzovala zničením jiného…

Za toto si Victoria zaslouží mnohem horší osud. A dostane ho. Emilyin plán pomstít Aidena byl tvrďácký a trochu bláznivý. A opět Emily jako prostředníka využila Charlotte. Emily na ni naléhá s tím, že někdo možná pohyboval s tělem Davida Clarka. Victorie samozřejmě skočí na návnadu a ukáže se na hřbitově, kde Emily vyhrabává Amandin hrob na místo hrobu svého otce. Čekala nás tady skvělá scéna dvou hlavních rivalek v souboji. Emily se podaří dovršit její GENIÁLNÍ plán. Victoria schytá pořádnou pecku lopatou a je přijata do psychiatrického zařízení kvůli posedlosti Emily Thorne a Amandou Clarke.

Vstávání z mrtvých je v dramatech a telenovelách na denním pořádku. Proto mnozí z nás překvapivě očekávali, že dříve nebo později se setkáme s živým Davidem Clarkem. Řekněte kdo z vás to nečekal?

Nic méně je to vynikající cliffhanger pro příští sérii, tak jako když Charlotte nechala Jacka zatknout. Jack bude pravděpodobně schopen snadněji se dostat z této pasti, než Daniel Grayson. Gideon LeMarchal je zbrusu nová energie pro seriál, a jsme za něho rádi. Je schopen jít přes mrtvoly, aby sesadil Daniela a Margaux.
Dočkali jsme se uspokojivého finále. Karty se pořádně zamíchaly a každé z našich oblíbených postav vyložily trochu jiný osud. Emily Thorne kráčí vstříc novým zítřkům, ale i když se to tak zdá, její pomsta není zcela u konce…

Zármutek ze smrti Aidena jen tak rychle nepřejde, ale pro Emily se v dálce bliští kousek romantického štěstí v podobě nové postavy strážníka Bena. Ben je novým kamarádem Jacka Portera, který byl zatčen, ale z vězení se rychle dostal a dokonce ho to namotivuje k získání nové práce – Jack obleče uniformu. Charlotte své podezření neztratí, takže uvidíme, s čím vyrukuje. Conradův osud byl již zpečetěn a Victoria pobývá v ústavu. Ale ne na dlouho, brzy se z něj dostane. Daniela a Margaux čeká cokoliv, jen ne nic dobrého a Nolan začne podnikat v novém.

Zveme vás ke sledování pokračování seriálu. Budeme vás provázet i nadále v podobě přidávání novinek. O české titulky by se, jako v předchozích letech, měl starat překladatelský tým z CWzone.cz.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás