Revenge (Pomsta) Rekapitulace 3.07 - Resurgence

Rekapitulace 3.07 - Resurgence

Rekapitulace 3.07 - Resurgence

Každoroční oslava 4. července si vyžádala nutný zásah. Tentokrát to ovšem nebyla Emily, kdo se mstil. Připomeňte si události minulé epizody.


0 0
18.11.2013

DOBRÁCI BODUJÍ

Kdo si myslel, že pravda o skutečné identitě Emily vžene Jacka přímo do jejího náručí, se mýlil. Jack si našel náruč jiné ženy. Aspoň dočasně mu to s Margaux přejme (než se ukáže nějaká její zlověstná tvář). Dokázal se díky ní posunout dál a sundat svůj snubní prsten, který z něj dělal manžela pouze po jediný den. Nesmělé sledování komedie přerostlo v romanci, z které Jack procitl při zmínce svého úhlavního nepřítele – Conrada Graysona a jeho plánech o sepsání knihy.

Nyní, když Graysonovi znovu nabyli svého bohatství, Conrad se snaží vylepšit reputaci rodiny díky specialistce pro vztahy s veřejností – Bizzy Preston. Shodou okolností tato žena téměř zničila život Nolanovi, co ale zničila zcela byl jeho vztah s otcem. Emily se chová poslušně, ale Bizzy jí rozhodně nehraje do noty. Naštěstí Nolan vymyslí dokonalý plán pomsty. I když jej nedotáhl úplně do konce, dal Bizzy šanci napravit své chyby. Není to typ člověka, který jen tak z trucu zničí dvacetileté manželství.


Spiknutí jménem Sarah.

Nelíbí se mi, že si Daniel troufl políbit svou bývalou přítelkyni na párty pořádané jeho rodinou, obklopen přáteli, příbuznými a především svou snoubenkou. Sarah pro něj ani po letech své kouzlo neztratila, a toho se snaží využít Charlotte, která intrikuje proti Emily. Stále si hraje na nedůtklivou adolescentku a miláčka rodiny, probouzí se v ní však ďábelské geny. Victoria, která procitá, se k plánu připojuje a s touto novou „pákou“ si napochoduje do domku u bazénu a vykopne Aidena na ulici. Kdo si myslí, že ho ještě bude žadonit o pomoc, ať zvedne ruku.

Nespokojený Aiden se spokojeně rozloučil s Emily a odebral se do míst nám neznámých, kde bude dál plánovat famózní svatební událost. Emily mezitím musí vyřešit problém jménem SARAH, aby jí měsíc před svatbou „ženich neutek s jinou“.

Osobně jsem živa ze spoilerů, takže kdo ještě neviděl novou epizodu, může hádat, copak si Em na Daniela vymyslí :)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás