Revenge (Pomsta) Rekapitulace - 3.17 Addiction

Rekapitulace - 3.17 Addiction

Rekapitulace - 3.17 Addiction

Emily se zbavila svých vnitřních démonů a zcela při smyslech pokračuje ve svém mstění. Kdo se jí dostane do hledáčku tentokrát? Nezapomeňte epizodu ohodnotit, ať víme, jak se vám líbila.


0 0
5.4.2014

Poté, co se Emily s pomocí Aidena dostala ze svého období výpadků paměti, odstartovalo pokračování v její pomstě. V minulé epizodě se lstí vysmekla ze sevření rodiny Graysonových, když na sebe sama nechala prásknout, že předstírala těhotenství a byla vykázána z sídla v Hamptons. Nově nabytá svoboda je k jejímu prospěchu a snaží se využít nového pěšáka na scéně, Pascala LeMarchala.

Závislost. Nutkání, kterému když se oddáte, je téměř nemožné zastavit. I při hladovění hlad přetrvá.“ Emily Thorne


Victoria znovu odmítne Pascala, když si ji snaží koupit zapůjčením cenného obrazu z galerie. Zhrzený muž se uchýlí do baru, kde ho vyhledá Emily a náhodou zjistí, že Pascal hoduje nejen krásným ženám, ale i hazardu. Naplánuje charitativní akci pro jeho organizaci na téma Monte Carlo a snaží se ukořistit jeho pozornost. Od Stevie Graysonové se Em dozví, že Victoria chodila nejprve s Pascalem.

Daniel chce s Emily bojovat útokem na její přátele. S Charlotte se dohodnou, že je Jack tabu, ale Daniel využije první příležitosti, aby zpochybnil důvěru Margaux v její přítele a manipuluje s ní. Jackovi úmysly jsou čisté a Emily touží po Aidenovi, přesto žárlivost Margaux nedá. Společně s Danielem se jim podaří vystrnadit Pascala z vedení Voulez a Margaux si pojistí Jacka po svém boku. Emily navštíví Aidena v Karibiku. Chybí jí a ráda by jeho pomoc, ale Aiden se bohužel stále chová zahořkle.

Stevie se udobří s Conradem poté, co se dozví o jejím nemanželském synovi, Jackovi. Dokonat musí ještě poslední záležitost, která Stevie vyvede natolik z rovnováhy, že šáhne po sklence alkoholu, kterou naštěstí včas vylije.Noc v kasinu má obrovský úspěch. Dostaví se i nepozvaný Daniel a s Emily se vzájemně hezky pošťuchují – Emily mu vrátí jednu z kreditních karet rodiny Graysonových, z níž párty zaplatila, Daniel z ní zase dělá společenskou trosku.

Večírku se účastní nejen věrný pobočník Nolan, ale i jeho kamarád Javier, který má zálusk na Charlotte. Charlotte jeho upřímnost zaujme a obdrží od něj polibek. V další části kasína hraje Daniel jako o život a Jack se snaží varovat před ním Margaux. Nejstřeženějším prostorem je stůl, u kterého hrají Emily a Victoria o pozornost Pascala LeMarchala. Emily vloží v sázku zásnubní prsten od Daniela a hru vyhrává. Po výhře se odebere s Pascalem do soukromí. Sdělí mu, že za dobu svého pobytu v sídle Graysonových, měla příležitost dozvědět se jejich nejhlubší tajemství. Po chvíli si ovšem všimne něčeho neobvyklého, zpozorní a raději od tématu sdílení tajemství upustí.

V nadcházející scéně nás čeká schůzka nových spojenců – Victorie a Pascala. Pascal jí slibuje, že ji už nikdy nezradí a Vicky se k němu vášnivě přitiskne k polibku.

Poslední scéna mezi Nolanem a Em nám odhalila, že Emily byla Pascalem sledována. Znažil se pro Victorii sehnat informace. Victoria navíc měla vyhrát, složila vítězné karty, aby se o Emilyiných plánech dozvěděla více. Překvapivým návštěvníkem finále je Aiden. „TWM“ z Pascalova dopisu je Trevor Warren Mathis, jeho otec.Druhá polovina 3. série se začíná rozhoupávat a akce přibývá. Jak se poslední epizody líbí vám? Nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskuze /2

Mass

Mě se noc v kasínu líbila tuze moc :) … hlavně rivalita mezi Vicky a Em začíná gradovat! Ve finále se beztak poperou :D

webmaster
5.4.2014 | 21:37:56
Sasanka

„I forgot to return this“! :D

5.4.2014 | 22:44:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás