Revenge (Pomsta) Rekapitulace 3x06 Dissolution

Rekapitulace 3x06 Dissolution

Rekapitulace 3x06 Dissolution

Pojďte si společně s námi zopakovat co převratného se událo v minulém díle S03E06 Dissolution.


1 0
10.11.2013

Nolan prozradil Jackovi tajemství

Jack už dnes ví, že Nolan je součástí skutečného Amandiného vnitřního okruhu. Bylo vlastně docela emotivní, když ti dva diskutovali „se zlomeným srdcem“ o dívce, které skývá mnohá tajemství. Oba pochopili Emilyiny skutečné frustrující záměry její pomsty.

Patrick nás opustil..

Bylo nevyhnutelné, koneckonců Charlotte nemohla vzít vinu za něco, co neudělala. Po zbytek jejího života by ji tahle obtíž táhla ke dnu, takže se do toho vzřítil Jack a odhalil novinku Conradovy sám! Zmařil tím tak plány Emily, což není tak hrozné, jako ztratit čerstvou lásku, že jo Nolane? Soucítíme s tebou! Nesmíme zapomenout také na Victorii, která se pro svého syna obětovala. Jsem ale si jistý, že jsme se Patrickem neviděli naposled v 3. sérii. Byl to dobrý chlap, ale něco „ďábelského“ v něm určitě bylo/bude!


Charlotte se stává Victorii 2.0

Rodina se nezapře. Charlotte se začala chovat přesně jako její macecha. Je teď na cestě svrhnout Emily. Přejeme hodně štěstí, ale upozorňujeme, že zahrávat si s Emily není dobré. I když Emily bere ohled na to, že Charlotte je její sestra, byla by schopná odsunout Charlotte ze svojí cesty.

Danielova dávná láska je zpět

Charlotte podařilo přivést zpět ex-přítelkyni Sarah, a viděli jsme jak to mezi nimi stále jiskří. Myslím, že by si Emily měla přidat, k Victorii a Charlotte, další konkurentku. Dosáhne Charlotte svého cíle svrhnout svatbu s touto ex ve městě?

Emily vytasila plány (jen nejbližším)

Emily se svěřuje svým nejbližším, Aiden-Jack-Nolan, se svým mistrovským plánem k dokončení její pomsty 8. srpna. Den, kdy půjde Victoria Grayson ke dnu za vraždu Emily Thorne. Emily se také snaží urovnat vztahy s Jackem a Nolanem. Oznamuje jim, že by si měli užívat doby kdy jsou spolu, protože..

Jde o to, že vy dva jste nejdůležitější lidé v mém životě. Svatba je za pět týdnů a v ten zbývající čas, co máme, nechci, aby se někdo z vás cítil v temnotě nebo sám nebo v nebezpečí. A to kvůli mně. Abych to udělala pořádně, musím zmizet beze stopy. Budu nadobro pryč. Už mě nikdy neuvidíte.

Diskuze /2

HermiJ

Epizoda na mě působila trošku „pomale“, ale přitom byla plná zvratů. Super.

webmaster
11.11.2013 | 19:08:14
caliopka

Charlotte ma začína pekne štvať, podľa spoilerov a synopsií tretej série som si jej vývojovú líniu predstavovala inak… chápem, že k Emily zaujala viac-menej odmeraný postoj, ale to itrigánstvo a chlad začína byť a la Viky…zato mamička roka začína byť pre ňu opäť v kurze, hlavne keď spoja sily, aby zastavili svadbu… uvidíme, ako to dopadne :)

12.11.2013 | 16:21:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás