Revenge (Pomsta) Rekapitulace - 3×19 Allegiance

Rekapitulace - 3×19 Allegiance

Rekapitulace - 3×19 Allegiance

Nové epizody se dočkáme za týden, a tak se můžeme poohlédnout zpátky za událostmi z poslední epizody, která se věnovala spojenectví. Victoria si předsevzala, že konečně odhalí úmysly dívky od vedle. Jak uspěla? Nezapomeňte epizodu ohodnotit a zavzpomínat na své oblíbené pasáže v komentářích.


1 0
21.4.2014

Emily Thorne se na derby připojuje k Pascalovi, aby mu mohla oznámit, že ví o jeho spolčení s Victorií. Při této příležitosti získá pro Aidena Pascalův otisk prstu, aby se mohl dostat do střeženého trezoru, kde hledá informace o Oscaru Chapmanovi. Emily narazí i na Victorii a sleduje ji na setkání s Lukem Gillianem. Zaslechne, když mu řekne, že to měl být on, ne David…

Mezi Jackem a Margaux to začíná skřípat. Navštíví ji v práci, ale je příliš zaneprázdněna. Ani se nezeptá na stav jeho matky a už vůbec nevidí, jak se její přítel trápí. Není tedy divu, že v závěru dílu se Emily svěřil se svými pochybnostmi.


Emily nevidí, že na ni byla ušita past a s vervou do ní vstoupí. Jack jí pomůže vyprovokovat Luka Gilliana a Em se podnikateli vetře do přízně jako aktivistka za zdravé životní prostředí. Mezitím pomáhá Nolan Aidenovi najít Oscara. A najdou ho. V převleku jisté Brendy. Aiden se dozvídá pravdu o svém otci a Oscar přislíbí své svědectví. Pánové zatím netuší, že jim je někdo na stopě…

Conrad se snaží zasadit klín mezi Pascala a Victorii, když své exmanželce prozradí, že také Pascal hrál roli ve spiknutí proti Davidu Clarkovi. Pascal se ze své viny poměrně dobře vymluví a ukáže se, že jeho pouto s Victorií je silné. My ho ovšem vidíme i z jiného úhlu pohledu. Právě Conrad měl Oscara stále v hledáčku a rozhodl se ho odstranit právě s pomocí Pascala. Podaří se mu zmanipulovat i Aidena, aby za něj udělal špinavou práci?

Touto epizodou se nesla i zajímavá vedlejší dějová linka zasahující do Nolanova soukromí. Charlotte se snaží přesvědčit svého nového přítele, aby se vykašlal na Nolana a zkusil obchodovat s jejím bratrem. Ale zdá se, že Javier je věrný svému kamarádovi. Daniel představí Margaux aplikaci MyClone a ona je z ní nadšená. Vypracují dohodu, aby si Javiera naklonili na svou stranu…

Nolan upraví obchodní podmínky podnikání s Javierem, ale už je pozdě, upsal se ďáblům, jen to zatím nevidí. Nolan se ho snaží varovat. Ještě není připraven – on ani jeho program. Za svého kamaráda bude bojovat a otevřeně vyhlásí Danielovi válku.

Luke má být v Hamptons oceněn za ekologické zacházení se zemním plynem. Emily si pro něj připraví veřejnou konfrontaci, které z povzdálí spokojeně přihlíží Victoria. Její lov byl úspěšný. Hospitalizovaného Luka vydírá Emily kvůli důkazům, které má proti Conradovi. Získá, co potřebuje, ale není toho dost, co by mohla proti Graysonovým použít. Potřebuje Pascala.

Victoria se mezitím přibližuje k odhalení dívky od vedle, Emily Thorne. Zatímco si Emily vychutnává svůj další zasazený červený křížek, Victoria kreslí černý. Ó, ano. Přišla na to. Ta holka se nezaměřila na její rodinu. Mstí se za Davida Clarka.

Spojenectví mohou znovu spojit staré přátele těmi nejméně očekávanými způsoby, testováním pout, která jsou nejsilnější ze všech. Mohou vést k těm největším vítězstvím nebo ke konečné porážce.“ Emily Thorne

Jak se líbila epizoda vám? Překvapila vás temná stránka Pascala? Anebo taktizování Conrada? Těšíte se na válku mezi Nolanem a Danielem? Nezapomeňte epizodu ohodnotit a okomentovat.

Diskuze /1

allexiss

Díl byl super, queen Viky se už blíží – jsem zvědavá jak to dopadne. A Nolan a jeho vyhlášení války tak to nemělo chybu!!!

23.4.2014 | 20:13:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás