Revenge (Pomsta) Rekapitulace dílu 3x08 Secrecy

Rekapitulace dílu 3x08 Secrecy

Rekapitulace dílu 3x08 Secrecy

Před námi je dlouhé čekání na další epizodu S01E09 Suspicion. Pojďme si zkrátit čekaní rekapitulací toho, co se odehrálo v předchozí epizodě.


0 0
28.11.2013

Největším překvapením pro všechny byl, v epizodě S03E08 Secrecy, návrat Lydie. S Lydií jsme se naposledy viděli ve finále první série. Společně s Victorií nastupovala do letadla, které následně někdo vyhodil do vzduchu. Nám nezbývalo nic jiného než věřit, že Victorie a Lydie jsou mrtvé. Avšak tvůrci měli jiné plány. V druhé sérii vsadili na návrat milované matky (Victorie) s historkou, že do letadla nenastoupila. A teď vsázejí na Lydii! Co Lydii přivedlo zpět? Jak jinak něž pomsta. Což Emily přináší další nesnáze ve vrcholné fázi jejího plánu.

Emily útočí nejsilnější zbraní

Emily je ve fázi, kdy nesmí Daniela ztratit. Znamenalo by to zmaření jejího mistrovského plánu s rodinnou svatební cestou. Proto dělá těžká rozhodnutí. Aby se vyrovnala s Danielovou (ex)láskou k Sarah, přichází Emily s naprostou bombou – je těhotná! Ve skutečnosti všichni víme, že je to další lež. Sám si myslím, že celá ta věc se vztahem Sarah a Daniela je příliš přitažená za vlasy. Očekávat, že uvěřím, že se dívka znovu zamiluje do muže, který jí v minulosti udělal ze života peklo, díky opilecké nehodě, je poněkud laciné. Situace je jen pozoruhodně nucená a nepřirozená, dle mého názoru.


Victorie vrací úder

Na předsvatebním večírku si Victorie připravila nevinnou hru „Toto je tvůj život“. Daniel měl podle indícií poznat svého bývalého spoluhráče Jamese. A nebyla by to Victorie kdyby si nepřipravila pro Emily někoho speciálního. Všichni se seznamte s Rohanem, bývalým manželem Emily. Bohužel pro Victorii to nedopadlo, tak jak si představovala. Rohan taktéž absolvoval Takedovu školu pomsty. Rohan svou pomstu už „úspěšně“ dokončil.

Chcete si znovu s Emily prožít oznámení úžasné novinky? Tady je video!

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás