Revenge (Pomsta) Rekapitulace dílu 3x11 Homecoming

Rekapitulace dílu 3x11 Homecoming

Rekapitulace dílu 3x11 Homecoming

Měsíc jsme čekali na důsledky epizody S03E10 Exodus. S napětím jsme očekávali výsledek Emilyina tažení proti Graysonovým a nyní se zdá, že je vše ztraceno. Nebo snad ne?


1 0
12.1.2014

Epizoda Homecoming byla ohromující, přinejmenším. Troufám si říct, že to byla zatím nejlepší epizoda třetí série!

Naše podezření Emilyiny amnézie se potvrdily, naštěstí se jedná o „dočasnou globální amnézii“, což znamená, že fragmenty vzpomínek se objeví znenadání jako pronikavé záblesky.


Emily kde jsi?

Poté co postřelená Emily spadla do moře, plavala k bóji, kde podle plánu měla vytáhnout únikový kufr. Vzhledem k jejímu zranění neuspěla a kufr se potopil do hlubin oceánu. Byla nucena přistoupit k plánu B, našla cestu na rybářskou loď, kde ji díky zařízení pro identifikaci polohy nalezl Aiden. Emily na lodi zkolabuje a probouzí se až v nemocnici, bez vzpomínek, což je štěstím pro střelce Daniela, a neštěstím pro Victorii, která se okamžitě stává hlavní podezřelou.

Maminčin mazánek

Nolan upadá v paniku, když se dozví, že Emilyin plán selhal. Spěchá do nemocnice, tam ho však zastaví Victorie, která mu výhružně prohlašuje, že se do Emilyiny blízkosti nedostane, nehledě na to kolik křídel nemocnice po sobě pojmenoval. Nolan učiní zvědavě naivní rozhodnutí požádat Patricka o pomoc, ale maminčin mazánek se nezapře. Ale řekněte sami, stálo za to vidět Nolana, Patricka a uslzenou Victorii v jedné scéně? Stálo.

Victorie vs. Lydia

Návrat Lydie do seriálu s sebou přinesl pikantní scénky, o tom není pochyb. Je to mrcha a musím uznat, že to, co provedla s Victoriiným „trůnem“ bylo troufale drsné!

Netušila jsem, jak je tohle křeslo tak pohodlné. Předělání Graysonovic sídla si moc užiju. Vždycky jsem myslela, že tenhle pokoj by potřeboval trochu barvy.

Co by se stalo kdyby Conrad zrovna nebyl na blízku, ty dvě by se tam snad pozabíjely :D.

Bohužel pro Lydii, se Victorie spojí s Margaux, která jí dává své fotky, které pořídila po ihned po střelbě. Lydia nikde na fotkách není, což je v rozporu s příběhem, který odvyprávěla policii. Conrad je nucen, pro dobro Daniela, použít fotky k udání své milenky.

Daniel Victorii o střelbě řekl všechno, a byl připraven se přiznat na policii. A tak se Conrad musí rozhodnout mezi synem a vlastním štěstím. A brzy je Lydia je pryč… zase. Daniel se však nezachová příliš vděčně, když se vrhne do hádky s otcem.

Emily si mezitím pořádně zavařila, když si vzpomněla na svého otce. Sice jde o krásnou první vzpomínku, ale rozpomenutí na jméno David Clarke pro ni nebylo vítězstvím. Duchapřítomná Charlotte naštěstí běžela nejprve za Jackem, který projevil zájem o setkání. Zato Daniel, novomanžel, se na svou manželku pomalu ani nemohl podívat. Při zmínce Sarah procitl, ale pohled na Emily mu vnášel do očí vztek a nenávist.

Co má tohle znamenat?

Kdo je tahle Aidenova stará známa, Niko? A co se to Emily snaží podávat? Bojíme se co od Niko máme očekávat..

Správňák Jack

Jsi nejsilnější člověk, kterého znám. A taky nejtvrdší, nejotravněji paličatý člověk na planetě.

Nikdy nezapomenete na svou první lásku, ani Emily ne. Proto byl Jack vhodným kandidátem, který by Emily připomněl kdo vlastně je. Tato sladká poslední scéna, byla doják. Jack Emily vrátil náhrdelník, který ji darovala Amanda těsně před smrtí. Jak odchází, Emily se začnou vracet vzpomínky. A už je to tady, pamatuje si co se stalo. Daniel ji postřelil.

Diskuze /4

DixiePixie

Epizoda byla opravdu super :) Jen mě trochu zaskočilo, že Emily po dvou výstřelech do břicha ještě byla schopná doplavat takovou dálku a sundat si ve vodě ty šaty…nevím nevím…

12.1.2014 | 21:28:08
HermiJ

By mě zajímalo, kolikrát natáčeli tu scénku s vínem :D

webmaster
12.1.2014 | 21:33:27
téčko171

Musím říct, že Josh Bowman mi, jako jeden z mála z herců „britské školy,“ vždycky přišel tak trochu jako panák, ale po několika posledních dílech bych ani nevěřil, že v reálu fakt žije s Emily VanCamp. Ty pohledy, jaké teď na Emily házel…no dobrý. (:

webmaster
13.1.2014 | 0:33:54
popineta

hlavně se bojím patricka spolčeného s lydií

13.1.2014 | 18:01:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás