Revenge (Pomsta) Rekapitulace epizody 3x15 Struggle

Rekapitulace epizody 3x15 Struggle

Rekapitulace epizody 3x15 Struggle

Od nečekaných setkání až po náhlé odchody, tento týden epizoda Struggle byla příběhem rodičovské lásky a rodičovských ztrát. Emilyiny výpadky přinášejí další zneklidňující obrat, Nolan dělá správný krok pro záchranu bývalého kamaráda a Jack vytváří nepravděpodobné pouto se svou nově nalezenou matkou Stevie. Se sladkými polibky, a s více flashbacky s Davidem, nám epizoda připomněla, že bez ohledu na to, kolik chyb děláme, vždy tu bude někdo, kdo nás bude milovat a držet nás za ruku.


1 0
23.3.2014

Nápad bolesti způsobenou rodičem svému dítěti, je opakujícím se témate pro Pomstu. A „Struggle“ to hraje převážně ve třech liniích: Emily, Patrick a Jack.

Jakmile Emily udělá její zásadní prohlášení, že skoncuje se všemi jednou pro vždy, Nolan rekrutuje Aidena, který okamžitě zasahuje a pokouší si s Emily poradit Takedovým způsobem (mučení). Emily se obnovují ztracené vzpomínky na noc, kdy viděla pletku s jejím otcem a Victorii. 


Stevie, nová majitelka Grayson Manor, má destruktivní plány. Hodlá Victoriino nejoblíbenější místo srovnat se zemí. Victorie přichází s chytrým protiúderem. Sídlo Graysonových je přece pamětihodnost.. 

Stalo se zcela jasným, že Victorie, její touha po moci a drobné sociální zločiny proti lidskosti, budou toxickým pro prostoduchého Patricka. Nolan společně s Victorii pomáhá přivést Patricka zpátky do reality. Victorie mu umožnuje začít hledat nové útočiště ve Španělsku se slavným malířem. Adiós Patrick!

Co říkáte na epizodu vy?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás