Revenge (Pomsta) Rekapitulace epizody 'Control'

Rekapitulace epizody 'Control'

Rekapitulace epizody 'Control'

Dnes v noci se v Americe vysílá nová epizoda Revenge. My, nostalgici, si ale ještě rádi připomeneme, cože se to událo v té poslední.


1 0
3.11.2013

Tak co? Šokovalo vás, že to Patrick poškodil Conradovi brzdy v autě? To on, že má být viníkem smrti otce Paula? Ještě se od něj zřejmě dočkáme mnohého. Otázkou zůstává, zda to myslí aspoň s Nolanem upřímně. Všichni lásku Nolanovi přejeme. Snad. Ale bude Patrick tím pravým? Už vidím Vicky, jak se zavzteká, když se o jejich románku dozví. Samotnou mě dostalo, že Patrick věděl o Nolanovu pátrání. Musí ještě něco tajit… Že by Tyler, verze 2.0?

Překvapením byla i Charlotte, která (mylně) chránila Jacka a vzala (Patrickovu) vinu na sebe. Stala se z ní dobrá herečka. Idylka rodiny Graysonových tak může pokračovat. Všichni už se zase mají rádi – tak to aspoň vidí Conrad. Victoria si zase užívá své znovunabité svobody jako nová majitelka galerie. Spokojená ale zjevně není, když ji ještě pořád baví intrikovat proti Emily.


Nenaparavitelného žárlivce Aidena uzemní pouze jedna věc. Vyznání lásky. S tímto hercem velmi sympatizuji, to mi ale nebrání v kritice jeho seriálové postavy. Aidene, dej se do kupy! Scéna s vyznáním byla nádherná, správně romantická. Aiden to skutečně potřeboval slyšet. No jen se podívejte na ten jeho slastný výraz ve tváři. Snad už bude sekat dobrotu a stát Emily po boku.

Nolan dal Emily správnou radu. Zpřístupnit se Danielovi. Jinak ho nezíská zpátky. A tak se stalo, že jsme se dočkali krásného vyznání, přímo od srdce.

Z úst dívky, která ztratila svou rodinu, jsme vyslechli, že poznala, co je to láska a štěstí. Ale vše jí bylo vyrváno a neuběhne den, kdy by na to nepomyslela. Stejně jako Aiden potřeboval vyznání, i Daniel se chtěl své snoubence přiblížit. Ještěže Em Nolana poslechla. Zavzpomínat jsme přitom mohli i na zesnulou Amandu/Emily, jejíž fotografie jsme zahlédli.

Co říkáte na Margaux? Celkem jsem si ji oblíbila. je taková „správňácká“. Milá, chytrá, průbojná. A vypadá to, že se jí Jack skutečně líbí. Už jen kvůli němu doufám, že se z ní nevyklube potvora – i když to tak v první epizodě, kde shodila šaty přímo před Danielem, vypadalo. Bohatá kráska z významné rodiny, snažící se prosadit ve světě mužů. Přinejmenším pro ženy vhodná postava do seriálu. A aspoň je čím vyplnit scény, které se nevěnují Emily, aniž by se jednalo o nudné vsuvky.

Diskuze /1

mynonka

Čekám na chvíli, kdy Margaux a Victoria začnou být jedna ruka…

4.11.2013 | 8:50:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás