Revenge (Pomsta) Revenge: Co nás čeká dále (1)

Revenge: Co nás čeká dále (1)

Revenge: Co nás čeká dále (1)

TV LINE přineslo rozhovor se Sunilem Nayarem, vedoucím seriálu, z nedávné tiskové konference. V první části vysvětluje, proč vybral za střelce toho, koho vybral, a co to pro herce/postavu bude znamenat do budoucna. Dočkáme se anulovaní sňatku? Budou mít Emily a Aiden ještě nějakou budoucnost?


0 0
4.1.2014

OTÁZKA | Prozraďte nám více o svém rozhodnutí udělat střelce z Daniela.

Pohrávali jsme si s mnoha různými možnostmi. Měli jsme asi tři osoby, nad nimiž jsme uvažovali a pak jsme se už jen snažili, aby to fungovalo. Chtěli jsme toho nejšťavnatějšího, kdo změní show jak jen to jde. Chtěli jsme sami sebe dostat do kouta, kde si pomyslíte: „Jak se z toho v reálném světě vyhrabu?“, protože se snažíme být založeni na pravdě. Myslím, že jsme našli elegantní způsob, jak z toho ven.


OTÁZKA | Jak Daniela ovlivní tento čin v nadcházejících epizodách?

Trápí ho, co provedl. Jsou na něm znatelné náznaky lítosti. Konal unáhleně. Cítil se zrazený. Jako byste ho chápali. Přenesení se přes to bude pro Daniela velký čin. Bude se muset potýkat s démony, bude zápasit s pravdou o své ženě, které věnoval v posledních letech své srdce. Bude vidět, jak se jeho postava promění. Zpočátku to bude lítost, pak nabírání sil a zatrvzení, protože maximálně důvěřoval a byl zrazen. Bude to pro něj velká cesta.

OTÁZKA | Jak reagoval Josh Bowman na tento zvrat?

Byl unešený. Jakmile jsme se pro něj rozhodl, byl první, s kým jsme promluvili. Chtěli jsme mu dát čas, aby se připravil a ujistil, že zvládne takto překroutit své vystupování. Byl zřejmě znepokojen, že je to velký krok, ale ujistili jsme ho, že scénu uložíme do velmi emocionálního kontextu, aby všichni pochopili, proč to dělá. Odvedl skvělou práci. S tímto zvratem jsme se dostali na správné místo a uvidíme, kam se jeho charakter posune v budoucnu.

OTÁZKA | Dočkáme se anulování svazku, přijde Emily o příjmení Grayson?

Je to složité. Dívali jsme se do zákonů o anulování platných pro New York a rozlišuje se několik stupňů podvodu. Daniel bude mít v tomto okamžiku více důvodů, než Emily samozřejmě, ale s nadcházejícími epizodami uvidíme, že zrušení pro ně nebude tou nejlepší volbou.

OTÁZKA | Jaký bude dopad na Aidena?

Aidenovy plány byly překaženy. Jeho budoucnost je naruby a Emily bude muset zůstat v Hamptons. Skvělá příležitost pro pohled do minulosti, která ovlivní budoucnost a otřese jeho společnými plány s Emily.

OTÁZKA | Vrátí se Sara? Dozvíme se, zda se skutečně pokusila o sebevraždu?

Sara nikam nemizí… V nové epizodě zjistíte, co se skutečně stalo.

Diskuze /11

DixiePixie

Nemám ráda Saru, už by se tam nemusela vracet :/

4.1.2014 | 15:03:40
xmalinka

podla mna to bola len samovrazda na oko ;)

4.1.2014 | 16:59:41
Mass

Sarah, to by byla blázen holka, kdyby se kvůli němu pokusila o sebevraždu..

webmaster
4.1.2014 | 17:49:42
Niklaus

chudák aiden .. konečně už mohl být s emily .. doufám, že to nějak vyřeší :)

#9 allexiss
4.1.2014 | 19:45:48
Ivčí

Sara s tim vypadala smirena,jasne-smutna,ale smirena.. takze kdybych se chtela drzet sve puvodni domnenky,reknu,ze to Emily nahrala na Daniela,aby ho vyprovokovala,pros­te mela nejakyho dalsiho komplice,co volal Danielovi… no a vsechno toto je jen plan.. i s Aidnem se loucila nejak vic dojemne pred tou akci… No na druhou stranu jak tak nad tim uvazuju,uz si timto nejsem tak jista a rekla bych,ze s Emily to chvili fakt dobry nebude.. Tak ci tak,Saru nemam rada…

5.1.2014 | 0:30:54
téčko171

Tak podle zbytku toho rozhovoru se tvůrci rozhodli bohužel ze Charlotte dělat ještě nesnesitelnější samici od psa, než doposud. Škoda.

#7 HermiJ
webmaster
5.1.2014 | 20:24:42
HermiJ

#6 téčko171: Právě naopak, ne? Teď jsem dokončila překlad, dnes odpoledne vyjde a o Charlotte píší pozitivně.

#8 téčko171
webmaster
7.1.2014 | 12:21:07
téčko171

#7 HermiJ: „She will slowly come to see Emily in a different way, which is going to cause that rift between the sister that she’s always tried to get closer to.“

No já vycházel z téhle věty, kterou jsem pochopil tak, že začne Emily vidět v jiném světle, což vytvoří propast mezi ní a „sister that she's always tried to get closer to“ je předpokládám právě Emily. Samozřejmě oni se k Charlotte vyjadřují pozitivně, jak jinak, ovšem z téhle věty předpokládám, že se bude chovat povětšinou jako v první polovině 3. řady, což teda dle mého nic moc. Chápu, že to myslí povětšinou dobře, ale víš jak…team Emily. :D

#10 HermiJ
webmaster
7.1.2014 | 13:33:51
allexiss

#4 Niklaus: jj Aiden je zlatíčko!

7.1.2014 | 19:52:27
HermiJ

#8 téčko171: Já si to vyložila naopak, když jsem tam viděla to „get close to“… Ale dík za reakci, je super, že to někdo vůbec čte ;-)

#11 téčko171
webmaster
10.1.2014 | 17:34:01
téčko171

#10 HermiJ: Tak je zkouškové, takže času na čtení různých článků je víc než dost. :D Jinak Revenge jsem objevil nedávno a dost mě mrzí, že nemá zdaleka takovou pozornost, jakou bych mu přál, takže se snažím hledat různé stránky, kde je to alespoň trochu aktivní. Musím říct, že tenhle seriál se vůbec nezdá, osobně mám za to, že nejspíš doplácí na „telenovelové, teen-lovestoryové apod.“ předsudky, což je strašná škoda.

webmaster
10.1.2014 | 22:02:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás