Revenge (Pomsta) Revenge: Co nás čeká dále (3)

Revenge: Co nás čeká dále (3)

Revenge: Co nás čeká dále (3)

TV LINE přineslo rozhovor se Sunilem Nayarem, vedoucím seriálu, z nedávné tiskové konference. V závěrečné části překladu si přečtete o plánech do budoucna pro další postavy – Charlotte, Jacka, Nolana a Patricka. Také padla otázka na spokojenost se sérií a případné plány pro 4. sérii.


0 0
7.1.2014

OTÁZKA | Jack se na konci Exodus rozhoupal, znamená to pro něj a Emily krok ku předu?

Ano, Jack zkoumal povahu Ems, co a proč dělá, ale po střelbě se defitivně rozhodl. Cítí se trochu provinile, takže ve druhé polovině série uvidíme tání ledů mezi ním a Emily. Bude to trochu ekvivalent k rozvíjejícímu se vztahu.


OTÁZKA | Emilyina lidskost byla v této sezóně několikrát zpochybněna a to zejména ze strany jejích milovaných. Bude se její vztah k druhým zkoumat i nadále?

Je osobou, která byla tvořena za pochodu dle okolností, a proto jsme ji zkoumali v první polovině série. Otázky kdo ji střelil a proč jsme chtěli nechat do druhé poloviny, a tak opravdu odpovědět na lidství Emily Thorne, vrátit se k dívce, která byla zničena, k tomu, co provedli Graysonovi. V nadcházejících třech epizodách uvidíme velkou progresi.

OTÁZKA | Co čeká Charlotte v druhé polovině sezóny?

Pomalu začne vidět Emily jinak, což způsobí ukončení jejích dřívějších rozporů. Rádi bychom Charlotte přivedli nový milostný zájem. Chceme vytvořit i nějaké konflikty mezi Emily a Nolanem, které by se týkali i Charlotte. V letošním roce (2013) byla fantastická a jsme za naši novou Charlotte rádi.

OTÁZKA | Co bude následovat u Nolana a Patricka?

Štastné páry jsou super, ale nepatří do této show. Když viděl Patrick sejf pod obrazem své matky, začal zpochybňovat svého přítele a odpovědi vzbudí velký konflikt v trojúhelníku Victoria/Patric­k/Nolan.

OTÁZKA | Teď, když jsou některá tajemství Emily tak trochu mimo, je to začátek konce? Kolikrát může být její plán zmařen?

Je zajímavé, že je tolik příběhů stojících stranou, které lze vyprávět. Jedna věc v epizodě pomůže změnit povahu příběhu. Mluvili jsme o tom, že Emily potřebuje koncem série nějaký úspěch, aby věděla, že dělá dobře. Pracujeme na tom, abychom byli spokojeni s přechodem do 4. série.

OTÁZKA | Takže cítíte, že má seriál budoucnost?

Všichni jsme si jisti, že 4. série bude a samozřejmě se k tomu snažíme směřovat. Seriál je schopen udržet tempo na dlouhou dobu, jen doufáme, že až nadejde závěr, dokážeme show ukončit tím správným způsobem. Je to něco, co my ani fanoušci nerozhodneme. Chceme se ujistit, že příběh skončí, jak má.


Takže to vypadá, že nic není jisté, ale tvůrci jsou plni naděje. Chtěli byste 4. sérii?

Diskuze /5

nakao

Jestli bych chtěla další sérii – toť otázka. Tak trochu jsem doufala, že to Emily dotáhne do konce už v téhle. Na druhou stranu většina dílů je dobrá a ráda se na Revenge koukám. Je to sporné, hlavně aby to pak kvůli klesající sledovanosti neutopili nějakým trapnokoncem.

7.1.2014 | 19:43:22
allexiss

Taky jsem doufala, že už bude konec, ne že by se mi seriál nelíbil, naopak, já se jenom nemůžu dočkat až se královna Viktorie dozví, že je Emily Amanda a že ona jim dělala ty sviňárny :-D, Plný zuby mám Daniela toho by mohli někam odklidit!!! Jenom doufám, že tu 4 řadu neposerou!

7.1.2014 | 19:50:35
Domis

raději ne, chci pořádné finále

7.1.2014 | 20:25:15
vojtamkv

Pomsta mě baví, ale raději to ukončit zavčasu a důstojně, než z toho udělat, nesnesitelnou telenovelu. :-D

7.1.2014 | 21:22:00
pasazer

Je to užasný seriál, všechny díly jsem zhltl jedním dechem ale jak správně píšou kolegové, toto téma je potřeba ukončit v grandiozním finále než se pak plácat v bahně. Jinými slovy – v nejlepším je třeba skončit ))))

19.1.2014 | 15:38:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás