Revenge (Pomsta) Rozhovor s Madeleine Stowe: Věří David Clarke Victorii?

Rozhovor s Madeleine Stowe: Věří David Clarke Victorii?

Rozhovor s Madeleine Stowe: Věří David Clarke Victorii?

Čtvrtá série Pomsty nabrala hodně dramatický směr. David Clarke je zpátky mezi živými a znovu s Victorií. Ale může jí David opravdu plně důvěřovat? Madeleine Stowe odhalila pravdu redaktorům z HollywoodLife.


1 0
30.10.2014

I přesto, že Victoria byla vdaná několik let za Conrada a měla vztah také s Pascalem, stále její srdce patří Davidovi?

Je zcela zamilovaná do Davida. Rozhodně něco k Davidovi cítí. A jestli je i David zamilovaný do Victorie, to ukáže teprve čas.


Victoria mu zatajila, že jeho dcera Amanda stále žije. Takže by se měl opravdu rozmyslet, něž začne důvěřovat ledové královně Hamptons?

To, co jsme zjistili a to, co vám teprve začneme ukazovat je, že Victorie vyžaduje od Davida absolutní důvěru. Ale né vždy jí David vyhoví.

Myslíte si, že David Clarke opravdu věří Victorii nebo ji prostě využívá? Co se stane, až David zjistí, že je jeho dcera naživu, a že mu Victoria celou dobu lhala? Dejte nám vědět!

Diskuze /2

HermiJ

Osobně moc nevěřím ani jednomu. Že by se Vicky tak rychle dala dokupy a zapomněla na Pascala? Vážně mi do něj přišla hodně poblázněná a chtěla začít nový život. David Vicky sice miluje, ale ne až ta slepě. Myslím si, že má oči i mysl otevřené a vyčkává. Ale na co…

webmaster
30.10.2014 | 20:58:25
AmandaClark

Ja si nemyslím, žeby Vicky Davida ešte milovala… Len ho využíva, aby zničila Emily. Možno ho niekedy milovala, teraz je to už však minulosť… No možno nejaké zabudnuté city niekde v nej ostali, nejaká spomienka na zidealizovanú lásku… A čo cíti David je zatiaľ ešte veľkou otázkou, ale určite Victorii slepo nedôveruje, ide mu o niečo viac… zrejme aj on má svoj veľký plán… Keď zistí, že mu Vicky ohľadom Amandy klamala, tak to bude dosť drsné- myslím, že potom pôjde za Conradom do pekiel.

30.10.2014 | 21:14:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás