Revenge (Pomsta) Rozhovor se Sunilem Nayarem pro TV Fanatic

Rozhovor se Sunilem Nayarem pro TV Fanatic

Rozhovor se Sunilem Nayarem pro TV Fanatic

Zpravodaj TV Fanatic vyzpovídal showrunnera seriálu Revenge o nové sérii. Přečtěte si jaké jsou jeho cíle a kam se seriálem směřuje.


1 0
22.9.2014

TVF: Jaký je cíl čtvrté série?

SN: Myslím, že jedním z hlavních cílů v tomto procesu a jedním z těch, které jsou opravdu úžasné je, že budeme mít čtvrtý rok naší show a tato stanice má nachystaných spoustu dalších skvělých věcí a máme skvělou podporu až k Paulovi [Lee, ředitel], který je velkým fanouškem.


Myslím, že premiéra série bude plná překvapení, plná nečekaných odměn za cliffhangery a myslím, že největší otázka, kterou chceme letos zodpovědět, když se David vrátí je, že lidé jsou znovu žádáni o změnu a je to orpavdu bitva oto, kým byli.

Emily byla Emily Thorne tak dlouho a myšlenkou je, co to pro ni znamená, být Amandou Clarke? Victoria byla s Conradem tak dlouho a co to pro ni znamená, být teď volnou ženou? David byl takovou dobu někde a co to znamená být zpátky ve světě? A tak si myslím, že jedna z věcí, která nás nejvíce láká k prozkoumání je, kdo naši lidé jsou, kým se pokouší být a kým jsou doopravdy schopni být.

TVF: Začne se tam, kde se skončilo, nebo nastane nějaký časový posun?

SN: Děje se hodně věci, a jak to tento seriál vždycky dělá, bude tam malý časový skok. Takže uvidíte, kde epizoda začne. Našli jsme pro to perfektní místo.

TVF: Co můžete říct o Davidovi? Dozvíme se, kde celý ten čas byl, nebo to nebude hned?

SN: Je to trochu pomalejší. Máme toho spoustu, z čeho chceme něco pomalu vytěžit a chceme, aby se diváci spolu s našimi postavami pomalu dozvídali, kdo David je, takže jsme toho nechtěli vypálit příliš, protože máme přichystané nějaké skvělé příběhy, ale bude to postupně. Dostanete odpovědi po malých kouskách – kde byl a co posledních 10 let dělal.

TVF: Dozví se postavy, že tam je rychle nebo bude chvíli číhat kolem?

SN: Určití lidé budou vědět o jeho přítomnosti. Lidé si budou vědomi jeho existence velmi rychle a někteří lidé se to dozví později.

TVF: Dříve byly oznámeni noví herci nových postav, kteří se tam objeví. Můžete něco říct o těch nových lidech a jak do toho světa zapadnou?

SN: Samozřejmě. Kromě povýšení Jamese Tuppera na součást této show, což je naprosto skvělé, protože je zážitek s ním pracovat, přidali jsme Briana Hallisaye, který hraje postavu jménem Ben Hunter, který se sblíží s Jackem a je to úžasný herec, který do seriálu přináší takovou vitalitu a jakousi syrovou energii.

A pak to stejné s ženou jménem Elena Santine, která se k nám přidá, aby si zahrála postavu Louise Ellis, která je bohatou jižankou a jen trošičku pomatená, ale do Graysonovic světa přinese opět tak trochu výbuch. Takže máme tyto tři nové postavy, jednou z nich je David Clarke a všichni budou tak návykoví, hlavně když se seriál bude posouvat dál, zejména proto, že budeme truchlit nad ztrátou některých herců z loňska.

TVF: Zjistíme v první epizodě Conradův osud?

SN: Ano, rozhodně se to dozvíte v první epizodě.

TVF: Když se tak dívám na obsazení, mám pocit, že Daniel a Jack se oba tolik změnili od první epizody. Co pro ně můžeme očekávat? Budou na dobré, nebo ne tak dobré stránce?

SN: Myslím, že budete milovat, kde se budou Jack a Daniel na začátku série nacházet. Myslím, že jsme našli opravdu zábavnou cestu jak to zodpovědět, protože jsme je vzali dolů cestami, jakými jsme je ještě neviděli klesat, a pochopení motivace a toho, kým teď jsou, volby, které udělali a míst, kde se teď nacházejí je velmi dynamické, překvapivé, a tak v souladu s naším obecným tématem je, že se lidé snaží prozkoumávat, kým opravdu chtějí být. Myslím, že rozhodně uvidíte Jacka zodpovídat tuto otázku a uvidíte Daniela bojovat z odpovědí.

TVF: Charlotte rozhodně brousila nějaké kosy. Co u ní uvidíme?

SN: Charlotte má rozhodně trochu vztek. Očividně si myslí, že Jack je ten, kdo ji unesl, takže uvidíme, co se z toho vyvine. Ale jednou z věcí, kterou jsme s ní každý rok chtěli udělat, je udělat další krok v dospívání a dostat ji z náruče její rodiny a myslím, že teď uvidíte Charlotte, která je naprosto nezávislá, která je informovaná o světě kolem a hodně se dozví o tom, kdo jsou lidi, které zná zač a myslím, že její cesta je úžasná a nemůžu se dočkat, až uvidíte, co bude Charlotte tento rok dělat.

TVF: A samozřejmě Nolan. Zdá se, že každý rok má nějaký vztah, ať už s mužem, nebo ženou. Kde uvidíme Nolana tento rok? Bude mít nový románek?

SN: Víte, mluvíme o tom. Nepošleme ho do vztahu hned, protože člověk, který nakonec přijde zpět do životů všech je očividně David Clarke a to je náš nejvzrušující přídavek, protože jsme zatím neviděli, že každý s ním má emocionální pouto. Takže na to půjdeme pomalu i s Nolanem, a tak ho na začátku uvidíte zakládat nový podnik, o kterém si myslím, že pro něj bude opravdu zábavný. A samozřejmě jen jeho přátelství s Emily jde dopředu, hlavně když se pravidla hry změnily.

TVF: V neposlední řadě, kde najdeme Emily? V některých ohledech, o kterých ví, má všechny kachny postavené hezky v řadě. Bude na začátku na dobrém místě?

SN: Je na skvělém místě. Jak jste mohli vidět, očistila jméno svého otce, sejmula Conrada a postarala se o výhružky Victorie, takže Emily najdeme na skvělém místě.

TVF: Nevím, jestli o tom můžete mluvit, ale jaký bude vztah Davida a Emily? Všechno, co o nich víme bylo od první epizody ve flashbacích.

SN: Bože, to je opravdu dobrá otázka. Chci říct, že si myslím, že jde vytěžit hodně z toho, jak jste řekl, co si o sobě mysleli a co si o sobě myslí. Myslím, že diváci budou překvapeni dynamikou mezi Davidem a Emily, když se budou poznávat, protože tam je napětí, informace a otázky, které oba o tom druhém mají a tak si myslím, že oba budou vřelí, protože mají spojení, které je nezlomitelné, jak jsme v minulosti viděli, ale způsob, jakým to bude zahráno v přítomnosti, je jiný.

Za svolení k uveřejnění CZ překladu děkujeme Elle / zdroj.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás