Revenge (Pomsta) Spoilery přímo od hlavních protagonistů

Spoilery přímo od hlavních protagonistů

Spoilery přímo od hlavních protagonistů

Osud Emily Thorne známe již od první epizody 3. série, kdy jsme ji viděli přepadnout přes palubu lodi poté, co obdržela tři střelné rány. V posledních dvou předvánočních epizodách se máme dozvědět, kdo byl onen střelec a samozřejmě, jak to dopadne s její misí. Co myslíte? Bude to „žili šťastně až do smrti“, jak si to Emily a Aiden plánují?


0 0
8.12.2013

Jim Halterman z TV Fanatic vyzpovídal Gabriela Manna (Nolan) a Barryho Sloana (Aiden).

Emily & Nolan

Konec Emily a Nolana? Dvojice toho má za sebou spoustu. Co se stane, když se plán vydaří? „Na jedné straně Nolan neuvěřitelně investoval do pomoci Emily k uskutečnění plánu,“ vysvětluje herec Gabriel Mann. „Na straně druhé, je tu spousta zničených životů a vztahů a myslím si, že je možné, že jejich vztah se skončí, protože Emily se po vydaření svého plánu chystá zmizet, ale nejsem si jistý, jestli hodlá vzít Nolana sebou.“ Herec prozradil, že se dočkáme scény, ve které se spolu tihle dva budou loučit.


Bude Victoria skutečně střelcem? Victoria se na Aidena vykašlala, má šanci účastnit se plavby na lodi? „Myslím si, že jsme se této spolupráci přiblížili,“ řekl Barry Sloane. Herec by rád, aby byl Aiden na palubě s Emily, aby mohl kontrolovat dokončení plánu, které by mělo proběhnout bez problémů, a pak spolu mohli následovat západ slunce.

Více přátelských scén?

Původní vztah Jacka a Nolana je jedním ze základních kamenů seriálu,“ říká Mann. „Je to vztah, který bude i nadále pokračovat, díky odhalení tajemství a spojení s Emily je příležitost pro prohloubení tohoto vztahu.“

Nazdárek, Lýdie!

Copak nikdo nezalapal po dechu, když se objevila na konci dílu 3×08? Sloane se vyjádřil k jejímu návratu: „Sledoval jsem 1. sérii, které jsem nebyl součástí, a Amber mi přišla skvělá. Přináší skvělou dynamiku a s Madeleine jsou fantastické. I s Emily jsou fantastické.“ Herec zároveň poškádlil informací, že „jeho velká chvíle“ přijde v nadcházející epizodě. Že by to byla Lydia, s níž bude „spát“, jak bylo řečeno v prvotních spoilerech?

Herec se také vyjádřil ke vztahu Aidena a Emily. „Vždy jsme je spolu viděli na konci těžkého dne. Nikdy spolu jen tak netrávili čas. Samozřejmě mezi nimi bylo hluboké poutu, ale letos je diváci vidí šťastnější.“ Neprozradl však, co přinese budoucnost…

Oba herci upozorňují na vzrušení z nadcházejícíh epizod. Podle Manna se mají věci rychle dostat „mimo zajeté koleje“.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás