Revenge (Pomsta) Svatební šaty pro Emily Thorne

Svatební šaty pro Emily Thorne

Svatební šaty pro Emily Thorne

Upoutávka ke 3. sérii splnila svůj účel – nadchla nás. Bohužel v nás zanechala i mnoho otázek, na které neodpovíme. Kdo postřelí Emily? Dostane se z toho nebo to bude její konec? A v neposlední řadě: skutečně na sobě měla svatební šaty? Na poslední otázku se nám podařilo získat odpověď!


2 0
25.8.2013

Kostymérka seriálu, Jill Ohannesson, poskytla podrobnosti o svatebních šatech navržených pro Emily Thorne.

Když jsem slyšela o tom, co se má stát, že budou šaty potřebovat tolik prvků, věděla jsem, že nenajdeme, co hledáme. A protože jsme měli 3 týdny čas na přípravu, vytvořila jsem tři nebo čtyři skicy a navrhla je sama.


Vím, že má Emily ráda přílehavé šaty, ale také jsem věděla, že producenti a režiséři chtějí, aby kolem ní textílie plavala, až spadne do vody. Začala jsem tedy útlou siluetou zasazenou do tylu (látka), protože je lehký a dobře plave.

Ohannesson raději nechala vyrobit čtvery originály, než aby nakoupila svatební šaty v obchodech. To by bylo nákladnější a chtělo to něco vhodného pro Emily. Vítězné šaty jsou vyrobeny ve třech kusech, aby se mohly použít pro natáčení v budoucnu – pro příp. krvavé scény… (celá svatba se bude natáčet s opožděním, jak tomu bývá – tipuji v polovině sezóny).

Svatební šaty si zřejmě užijeme již v premiérové epizodě, 29. září 2013.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás