Revenge (Pomsta) Zbavíme se po novém roce Bena?

Zbavíme se po novém roce Bena?

Zbavíme se po novém roce Bena?

Trochu razantní nadpis pro všechny příznivce policisty z Revenge, ale je to tak – Ben nebyl přijat s velkým nadšením. Mnozí fanoušci by se ho raději zbavili a ptají se po osudu Emily a Jacka.


5 0
17.12.2014

Rada pro muže? Nezmiňujte na prvním rande bývalou manželku a už vůbec neříkejte, že jsme jí podobné. Touto hláškou scénáristé postavu Bena odrovnali. Z jiných úst slýchám, že působí vtírávě. Podle mě je Ben sympaťák, ale opravdu se zatím moc neprojevil, tedy ne v dobrém světle, a k Emily se mi nehodí. Holt si s ním scénáristé doposud nevyhráli. Kdo neměl rád Aidena, mohl by teď přehodnotit.

A co říkají o Benovi tvůrci? E!Online informovalo, že se dočkáme opravdového spojení mezi Benem a Emily. Takže zapomeňte na Jacka a Emily. Alespoň v brzké době. „Milujeme ho a necháváme si ho. Je tu jakási vlídnost, kterou směřuje k Emily a tu prozkoumáme víc,“ říká Sunil Nayar na spoilerovském cha­tu.


Pokud se scénáristům podaří dobře sepsat jejich sblížení a dají Benovi k dobru pár dobrých skutků a vlastností, budu se těšit na šťastnou Emily. Zaslouží si lásku. Nedávno tihle dva společně natáčeli na pláži, co na ně říkáte?

Diskuze /3

AmandaClark

Och to nie! Ben je totálne nesympatický a úlisný… Vôbec sa mi nepáči ani ako muž ani jeho postava… S Emily sa k sebe vôbec nehodia, s Aidenom im to aspoň pristalo a Aiden aspoň o Emily vedel úplne všetko a práve preto boli skvelý pár… No Ben nevie nič a keď sa všetko dozvie, tak ako sa zachová tento policajtík?… :D No k Emily sa mi nehodí ani Jack, možno v prvej sérii, ešte tak v druhej, teraz už vôbec mi k sebe nepasujú… Mal by prísť nejaký úplne nový chlapík pre Emily :D

17.12.2014 | 20:47:03
vikimi

Emily tady vypadá jinak :) Nejradši bych byla za pár Daniel a Emily, což je bohužel teď tabu! Ale Jacka ani Bena k Emily nechci, nemají jí co nabídnout, nemají ten správný charakter :/

webmaster
18.12.2014 | 15:37:17
pavik

Výškou a vzhledově má body Ben, povahou zas Jack. Ben má určitě něco za lubem, pochybuju, že Emily furt tak sleduje jen z čisté náklonnosti.

19.12.2014 | 23:39:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás