Revenge (Pomsta) Život po smrti Malcolma Blacka

Život po smrti Malcolma Blacka

Život po smrti Malcolma Blacka

Život v Hamptons se po smrti Malcolma Blacka nezastavil. Emily zjistila, že je konečně šťastná a bez další plánů k pomstě, tak mohla otevřít své srdce Benovi. Pojďme si společně připomenout děj čtrnácté epizody Kindred.


6 0
7.2.2015

Po dramatické zápletce s Malcolmem Blackem se všichni snaží přijít na to, co budou dělat dál. Victoria se pokouší získat peníze pro nadaci Daniela Graysona. Chce tak uctít památku zesnulého syna. Osloví své přítelkyně z hamptonské smetánky, kde však narazí na Natalii Waters (hraje hostující hvězda Gina Torres). Natalie s Victorií svádí boj o pozici královny a o kruh přátel, které Victoria přesvědčuje k darování peněz pro nadaci. Victoria si obnoví svou kontrolu tím, že jim všem připomene jejich nejtemnější tajemství. Samozřejmě kamarádkám nabídne zachování loajality, ovšem jen pod podmínkou, že zdvojnásobí své přislíbené dary.

Victoria Grayson (Foto: ABC, Zdroj: Tumblr)


Mezitím, zotavený David své dceři navrhuje, aby se vzdala identity „Emily Thorne“ a pokračovala v bytí jako „Amanda Clarke“. Emily s falešnou identitou žije už 11 let, takže je pro ni docela těžké představit si, že se vrátí k Amandě.

Jak jsme mohli vidět už v předchozích epizodách, Margaux se rozhodla Emily za smrt Daniela pomstít. Najala si bývalého otcova zaměstnance, který má pro ni získat nějaký důkaz. Pořídí fotografie Davida a Emily jak se objímají. Okamžitě se z nich stane senzace v jednom z bulvárních plátků Margaux. Emily Margaux navštíví a radí jí zanechat ubohých pokusů, protože je to Emily kdo drží v rukávu trumf – zná přece několik ošklivých tajemství o jejím otci.

O Margaux je, zdá se, prozatím postaráno, proto Emily začíná uvažovat o otcově návrhu. Na začátku její cesty bylo plánem očistit Davidovo jméno, nechat za sebou „Emily Thorne“ a zmizet. Nicméně návrat otce ji donutil, znovu to zvážit. Rozhodne se požádat nestranného Bena o radu. Ten jí řekne, že si nedovede představit svět bez Emily Thorne.

Jak jsme mohli vidět v třinácté epizodě, Jack se stále nemůže dostat z Katiny smrti. Situaci mu ztěžují média, která jsou po sejmutí Malcoma Blacka, o které se zasloužili právě Jack a Ben, velmi otravná. A taky starosta města, který trvá na předávání čestných medailí za jejich vynikající služby. To je pro Jacka poslední kapkou a po slavnostním ceremoniálu se rozhodne od policie odejít.

Emily cítí, že je poprvé v životě šťastná, a proto svému otci sdělí, že to nechce zničit povstáním „Amandy Clarke“ z mrtvých. Není to jediné velké rozhodnutí, které Emily v noci učiní. Vydá se za Benem a po krátkém rozhovoru na něho vlítne. (A to ovšem nevěděli, že je Jack sleduje zpovzdálí)

Jack vidí Emily dohromady s Benem (Foto: ABC, Zdroj: Tumblr)

Na konci epizody někdo s britským přízvukem volá Victorii a informuje ji o umrtí v rodině. Je Charlotte mrtvá? Není trochu brzy na další smrt v show, co myslíte?

Nezapomeňte epizodu Kindred ohodnotit.

Diskuze /3

santher

Neumrela Victoriina matka? Objavila sa kedysi myslím v jednej epizóde a potom ostalo po nej ticho…

7.2.2015 | 19:01:00
vikimi

Tohle mě opravdu pobavilo: Vydá se za Benem a po krátkém rozhovoru na něho vlítne. Konkrétně to slovo vlítne :D

webmaster
7.2.2015 | 21:10:04
xmalinka

Charlotte, este ten jej syn z toho znasilnenia.. Tazko povedat… mozno niekto, o kom sme v serialy este ani len nepoculi.. toto bude asi naozaj doslova krvava plaz na konci serialu

7.2.2015 | 23:10:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás