Revenge (Pomsta)
91/100 - 117×

Revenge(Pomsta)

Bohatství, krásu a obyvatele malého městečka. To vše má v úmyslu zničit jedna žena proto, aby se pomstila za křivdy napáchané na její rodině.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Mysteriózní
hrají
Daniel Zovatto (Gideon LeMarchal), Emily VanCamp (Emily Thorne), Gabriel Mann (Nolan Ross), Madeleine Stowe (Victoria Grayson), Joshua Bowman (Daniel Grayson), Nick Wechsler (Jack Porter), Henry Czerny (Conrad Grayson), Barry Sloane (Aiden Mathis), Margarita Levieva (Amanda Clarke-Porter), Connor Paolo (Declan Porter)

David Clarke

David Clarke

David je otcem Emily a Charlotte, a bývalým milencem Victorie Grayson. David byl nespravedlivě odsouzen na doživotí za sestřelení letu 197.

Sezóny 4
2011 - 2015

Davida jsme znali především z flashbacků. Neprávem byl odsouzen na doživotí, když se proti němu spikli Graysonovi, aby si zachránili vlastní krky. Ve vězení si psal deníky, které po něm zdědila Emily díky Nolanovi. Ve vězení se dozvěděl, že novorozená Charlotte Grayson je jeho dcerou, neboť měl románek s Victorií. Sám David byl ženatý, ale jeho manželka měla vážné zdravotní problémy, a tak se odloučili a na výchovu Amandy zůstal sám.

Věřilo se, že byl krátce před propuštěním Amandy z polepšovny ubodán Gordonem Murphym. Nicméně, na konci 3. série se David objevil a ranou nožem do břicha nechal Conrada Graysona opustit tento svět.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama