Revenge (Pomsta) Promo k epizodě Kindred

Promo k epizodě Kindred

Promo k epizodě Kindred

Pomsta není u konce. I když je Emily na konci své cesty za pomstou, na obzoru se objevuje nový rival, který chce Emily stáhnout ke dnu. Podívejte se na upoutávku ke čtrnácté epizodě Kindred.

4 0
22.1.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

Mercy

Musím říct, že dílem S04E13 Abduction pro mě tento seriál končí..S04 byla ještě celkem v pohodě, ale způsob jakým změnili Margaux v nepříčetnou mrchu prahnoucí po pomstě je na nic.. Nechci sledovat další série, kde se pro změnu teď budou všichni mstít Emily.. Conrad a Daniel jsou mrtví, Scharlote je pryč a Viktoria to konečně nechala být a Emily s Davidem můžou být spolu… To mi jako závěr stačí.. Mějte se :-)

22.1.2015 | 14:06:34
AmandaClark

:) Ja si myslím, že 4. séria je posledná, teda v to aj dúfam :) Nech si ešte Margaux užije svojich päť minút pomsty a môžeme nadobro skončiť :D O Margaux si myslím, že vždy od začiatku to bola potvora/ mrcha, takže u nej podľa mňa žiadna výrazná zmena nenastala. Veď si stačí spomenúť na to ako sa zachovala k Jackovi a ako sa spojila s Danielom proti Nolanovi…

22.1.2015 | 15:53:20
Mercy

No jo, ale aspoň se to netočilo jenom kolem ní.. Teď už se na ni moc zaměřujou na můj vkus :D (Ono už tam taky na druhou stranu moc lidí není že..) Jak říkáš, strašná mrcha.. Mě se jako nelíbila hned, ale nějak se to dalo… No kdyby byla 4. poslední, tak si to pak ještě dokoukám, ale jinak na to kašlu..budu sledovat spoilery a upoutávky tady a uvidíme :) Jako ten seriál sem měla hodně v oblibě tak mě to mrzí celkem, ale už sem tohle drama nahradila jiným, tak je mi o něco lépe :D

#4 AmandaClark
22.1.2015 | 19:05:43
AmandaClark

#3 Mercy: A čím si to nahradila, nejakým novým seriálom podobným Pomste? Ak máš nejaké tipy, tak napíš :) Aj ja som tento seriál od začiatku úplne milovala, ale tak táto séria sa mi zatiaľ celkom páčila, len to s Malcolmom mohli ešte trochu natiahnuť a skončiť až pred finále :) No a ešte sa teším na Nolana a Louise :)

23.1.2015 | 11:51:25
Mercy

Začala jsem koukat na Dextera :) Dlouho sem se k tomu dostávala a teď jsem konečně začala a jsem nadšená teda :) .. No já jsem na ty dva taky zvědavá, ale pořád ne natolik, abych se nepřestala koukat.. Už sem s tím bojovala delší dobu :D ..

23.1.2015 | 17:17:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás