Revolution (Revoluce) S01E10: Nobody´s Fault But Mine

S01E10: Nobody´s Fault But Mine

S01E10: Nobody´s Fault But Mine
26.11.2012
8 704 000
43 minut

Nejprve se naše parta vydala za posledním přítelem Milese za Kipem, u kterého se chtěli ukrýt. Miles šel zjistit, kde drží Dannyho. Jenomže Neville dobře věděl, že Miles je ve městě a ví kdo je Milesův kamarád a tak se mu podaří zbytek party zajmout.

Charlie strčí do cely s Rachel, kde se tedy po dlouhé době shledá s matkou, poté je Strausser odvede za Dannym do elektrárny, která je za městem.

Mezitím Miles zajme Julii a čeká, až se Tom Neville vrátí domů, když se Tom vrátí domů, tak mu Miles nabídne výměnu – jeho ženu za jeho přátelé. Tom souhlasí a předá mu Aarona, Noru a prozradí mu, kde drží Charlie a Dannyho. Všichni tři se tedy vydávají k elektrárně, kde Aaron vymyslí, jak se dostat dovnitř. Nora mu nechá výbušniny a řekne mu, ať odpálí východní zeď.

Rachel pro Monroa dodělá zesilovač, který postavil Bradly. Když zesilovač dokončí Strausser jí začne osahávat a ta ho praští, strhne se bitka, ve které Rachel Straussera zabijí.

Když parta utíká z elektrárny, narazí Miles na Basse. Chvíli na sebe míří, ale pak Bass skloní zbraň a žádá Milese, aby se vrátil, že mu vše odpouští. Miles to odmítá s tím, že teď má svou skutečnou rodinu. Následuje další boj, dojde i na boj s meči, poté Miles utíká.

Když je celá parta venku a utíkají pryč, zaslechnou vrtulník, ohlédnou se a uvidí, jak nad elektrárnou jeden vzlétává.

Flashbacky se věnovaly Milesovi a Bassovi.

V prvním jsme se dostali do doby pět let po výpadku a to přímo do přestřelky, Miles byl postřelený a říkal Bassovi, že je čas vypadnout. Ten to odmítl a řekl, že pokud umře Miles, umře i on.

Druhý nás zavedl do doby dva roky před výpadkem. Bass seděl na hřbitově a popíjel, Miles za ním přijel. Bassovi právě umřely jeho dvě mladší sestry, které srazil opilý řidič, když šly do kina na Harryho Pottera.

Ve třetím vidíme, jak si spolu malý Miles a Bass hráli, také vidíme, jak vznikl znak, který je ve vlajce.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Finále první části sezóny jak se patří. Mně v epizodě nechybělo nic a jsem nad míru spokojen. I flashback byl pro mě uspokojivý a leccos poodhalil…

webmaster, grafik
28.3.2013 | 22:16:46

Revolution (Revoluce)
82/100 - 242×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson),

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás