Revolution (Revoluce) S02E06: Dead Man Walking

S02E06: Dead Man Walking

S02E06: Dead Man Walking

Plán tentokrát nevyšel. Texas a vlastenci se spojí. Sebastian Monroe je chycen a musí přijmout následky – trest smrti. Zdrogovaný Jason málem zabije svého otce.

cz sk
30.10.2013
4 910 000
43 minut

Na začátku 6. epizody vidíme rychlý přehled z předešlých dílů. Následuje pokračování.

Mrtvý muž přichází

Bass s Milesem dokončují svůj záměr. Texasští rangeři jdou hledat zmizelého Frye. Gene Porter má návštěvu, Rachel dovede Charlie. Rangeři najdou tělo a skočí na to, že za vraždou ministra stojí vlastenci. Gene pozná, že vztah mezi Charlie a její matkou je na bodu mrazu. Monroe zabije vojáka a získá informace.

Tom a Justine míří do přeprogramovacího centra, jakmile dorazí na místo, střílí po nich vycvičení kadeti, ke kterým patří i Jason. Miles se snaží přesvědčit Rachel o tom, že jim Bass může v boji proti patriotům hodně pomoci. Karta se najednou obrací, nejenže Monroe je chycen, ale Texas se přidá k vlastencům.

Při svém bádání Aaron pozná novinářku Bonnie Websterovou, která do města přijela s generálem Carverem. V cele Monroe vzpomíná, co se mu přihodilo tři roky po výpadku.

Když Miles plánuje ukrást zásoby nutné pro přežití, Bass mu to rozmlouvá. Možná i proto, že čeká dítě se svou ženou Shelly.

Vracíme se do centra. Justine Allenfordová mluví o svém synovi, který byl také vycvičen. Tom stále věří, že přiměje Jasona, aby se k němu vrátil. Basse přesunou do banky, takže Miles a Charlie ho nemohou osvobodit. O přesun se postarala Rachel. Posléze je Monroe odsouzen k trestu smrti.

Když Tom Neville odstraní dva vojáky, přichází na řadu rodinný souboj. Zdrogovaný Jason málem zabije svého otce. Justine v pravou chvíli zasáhne a zachrání Toma. Bass má dost času ve vězení na přemýšlení.

Při porodu nastanou nečekané komplikace. Miles požádá o pomoc Toma, nýbrž je pozdě. Ztrátu Bass nese hodně těžce, poznamená ho to.

Poslední Bassovo přání, rozloučit se s Milesem. Sebastian má dítě s Emmou, ale Miles ho celou dobu před ním schovával. Poté dochází k trestu smrti, Rachel připravuje smrtící injekci. Bass a jeho „poslední“ vzpomínky.

Všechno se po ztrátě ženy a dítěte změní. Bass s dvěma chlápky oslavuje. Miles zjišťuje, že vykradli druhý tábor a přitom došlo i k zabíjení.

Doktor Porter to ukončí. Tom si promluví se svým synem. Potom Rangeři zakopou rakev Monroa hluboko pod zem. Aaron se rozloučí s Bonnie. Gene nahlásil Trumanovi, kde se Monroe nacházel. Aaron najde novou spojitost a Rachel se chystá vykopat rakev..

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
1Bobesh1

Povedená epizoda, nečekaný špeh, který drží ochranou ruku nad Rachel a Milesem a hlavně jsme viděli zrození Generála Monroa :)

admin
2.11.2013 | 13:11:37
Kothy

Nekdo tady praska jako svine…

1.11.2013 | 16:27:03
sedlo03

Skvělej díl, ale tak hrozně předvídatelny.

31.10.2013 | 21:09:39

Revolution (Revoluce)
82/100 - 242×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson),

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás