Revolution (Revoluce) S02E07: The Patriot Act

S02E07: The Patriot Act

S02E07: The Patriot Act

Sebastian Monroe je zpátky, Rachel ho zachránila. Do Willoughby přijede doktor Calvin Horn, který se zajímá o nanotechnologii. Aaron je v nebezpečí.

cz sk
6.11.2013
5 220 000
43 minut

Na začátku 7. epizody vidíme rychlý přehled z předešlých dílů. Následuje pokračování.

Jednání patriotů

Rachel přivede Basse zpět. V malém městečku Willoughby začíná být pořádné horko. Pod kontrolou vojáků Americké vlády a příjezdu doktora Calvina Horna už tu není bezpečno. Rachel se blíže seznamuje s Hornem, který jí podezřívá, že právě ona ovládá nanoroboty. Miles, Charlie a Rachel se snaží přesvědčit Aarona, že musí utéct z města.

7 let po výpadku. Willoughby zasáhla cholera, Gene s lidmi upalují oběti tohoto onemocnění. Mezi upálenými je také paní Porterová. Posléze doktor Porter poznává Showa, který má k dispozici vakcínu.

Jason se zotavuje. Justine Allenfordová tomu nechce uvěřit, přesto jej Tom Neville osvobozuje, ale pouta mu nechává. Miles zrcátkem posílá Bassovi signál. Calvin Horn a Ed Truman mluví s Genem o jeho dceři. Po krátkém rozhovoru se dostáváme k 2. flashbacku.

9 let po výpadku. Gene Porter se přidal k vlastencům na úkor lékům na různé druhy nemocí. Od té doby ale musel snášet mnohá utrpení jiných nevinných lidí.

Miles a ostatní chystají plán, jak Aarona dostat skrz zdi. Gene jim nabídne svou pomoc, ač jde o past. Toma a spol. čeká další střet s kadety. Jason to vyřídí a tím otci prokáže, že je zpátky při svých smyslech. Cynthia si balí věci, je ochotna opustit svůj domov. Doktor Porter začne opět zpívat, Calvin Horn jde po Aaronovi.

Zklamaná Rachel přistihne svého otce, když spolupracuje s Hornem, aby společně nalákali Aarona a Cynthii do pasti. Přesouváme se do druhého centra dění. Když Justine přemýšlí o záchraně svého syna a opuštění Nevillů, Tom jí otráví. Horn a Truman pošlou vojáky hledat uprchlíka Aarona.

Na druhé straně kanalizace už čekají vojáci, kteří jsou ve značné přesile. Monroe a Aaron spojí síly a odstraní tyto překážky. Tom podvede Allenfordovou a začne s ní vyjednávat. Miles, Charlie a Rachel se už na dlouhou dobu nebudou moci schovávat..

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mynonka

Cynthia je úplně blbá…

11.11.2013 | 9:23:41
Kothy

Aaron je borec!

9.11.2013 | 1:28:31
sedlo03

Aaron začíná být moje oblíbená postava!

7.11.2013 | 19:33:24

Revolution (Revoluce)
82/100 - 242×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson),

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás