Revolution (Revoluce) S02E12: Captain Trips

S02E12: Captain Trips

S02E12: Captain Trips

Další nevinní lidé umírají. Doktor Porter také onemocněl, protilátku Truman jen tak nevydá. Victor Doyle zmaří veškeré plány Nevillům. Aaron a Priscilla míří do Texasu.

cz sk
22.1.2014
5 300 000
43 minut

Na začátku 12. epizody vidíme rychlý přehled z předešlých dílů. Následuje pokračování.

Miles, Rachel, Connor a Bass jsou na cestě zpátky do městečka Willoughby. Skupinka zjišťuje, že nikdo ve skrýši nezůstal. Později narazí na nově postavený tábor, který slouží jako karanténa pro nemocné. Zahlédnou v něm Charlie a Portera. Gene se snaží zachránit nevinné lidi, ač je to bez protilátky nemožné.

Volba Rachel je jasná, jde pomoc své rodině a také zjistit skutečnou příčinu vzniku náhlé epidemie. I za cenu toho, že jí odhalí Ed Truman. Nedaleko prezidentského sídla mají další tajnou schůzi Tom s Julií. Jde o jejich syna Jasona, který byl odvlečen neznámo kam. Dostáváme se k prvnímu flashbacku.

2 roky po výpadku. Rodina Nevillů se nachází uprostřed ničeho a ještě k tomu bez jídla. Tom musí okamžitě jednat, jenže dva chlapy nepřemůže a dostane pořádnou nakládačku.

Po krátkém flashbacku se vracíme do tábora. Rachel začíná pochybovat, že hlavní příčinou epidemie je tyfus. Ve Spring City má Aaron Pittman další vidiny. Již mrtvá Cynthia jej posílá na prozkoumání nového místa – „Byl jsi někdy v Lubbocku? Je tam největší betonový kovboj na světě“.

Rachel netrvá dlouho a přichází na to, že vlastenci epidemii spustili naschvál a mohou mít někde schovanou protilátku. Posléze dává znamení ostatním, aby to prověřili. Nejprve ale musí Bass zkrotit svého synka. Victor Doyle je jako u výslechu. Julia od něj důležitou informaci nevytáhne.

Míříme zpět do minulosti. Poté, co Tom neuspěl. Julia chce využít svou přednost k získání potřebného jídla.

Julia Neville začne pátrat přímo v kanceláři Doyla, aby nalezla místo, kde byl Jason odveden. Miles a spol. dorazí do Willoughby, ale protilátka je fuč. Lidé nadále umírají. Gene tomu také podlehne a onemocní. Jason je ve vězení Kenilworth, ale Tom se tam jen tak nedostane.

Před 2 lety se plán podařilo úspěšně dokončit. Julia použila na chlápky svou silnou stránku, když odlákala pozornost jednoho z nich, o vše další už se postaral Tom.

Ed Truman je chycen do pasti. Když Priscilla chce opět opustit Aarona, nanity to přiměje zakročit. Nakonec oba míří do Texasu, vyřešit další hádanku. Miles píchne Trumanovi opravdový tyfus. Gene už moc času nemá. Victor Doyle maří Nevillům veškeré plány na záchranu syna Jasona.

Connor je vybrán, aby šel pro protilátku, jenže dostat se z města zpátky nebude pro něj jednoduchá záležitost..

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dominich

podle me ten serial k nicemu nevede

27.1.2014 | 1:22:21
Kothy

Miles je borec :)

26.1.2014 | 1:07:09
Brett

Drží si to slušný standard.

24.1.2014 | 19:28:28

Revolution (Revoluce)
82/100 - 243×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson),

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás