Revolution (Revoluce) S02E13: Happy Endings

S02E13: Happy Endings

S02E13: Happy Endings

Aaron a Priscilla v Lubbocku narazí na starého přítele. Tom Neville se setká s prezidentem. Mezi Milesem a Rachel to jiskří. Také dojde k nějakému tomu úletu.

cz sk
29.1.2014
5 040 000
43 minut

Na začátku 13. epizody vidíme rychlý přehled z předešlých dílů. Následuje pokračování.

Na úvod se ocitáme v tábořišti, kde Gene upadá do bezvědomí a nezbývá už moc času. Mezitím ve Willoughby vypukl boj o protilátky. Synka kryje z vrchu Miles. Connor dokončí svou práci a vezme si s sebou veškeré léky. Ed Truman zůstává naživu, nýbrž potřebuje také protilátku.

Jakmile Connor dorazí do tábora, Charlie na nic nečeká a vpichuje každému dávku. Poté mladý Monroe a spol. naloží povoz a odjíždí se ukrýt. Později se k nim připojuje i Miles s Bassem. Truman se stačí zachránit. Na již odepsaného Nevilla čeká další zkouška. Tentokrát samotný prezident pověří Toma novým úkolem.

Rozkaz je neúprosný – zabít Sebastiana Monroea. Tom má jednu podmínku, že k tomu potřebuje svého syna Jasona. Prezident Davis mu vyhoví. V sázce je Juliin život. Doktor Gene Porter se zotavuje. Connor začíná flirtovat s Charlie. Miles s Bassem přemýšlí nad posilami.

Willoughby, Texas. Eda čeká návštěva. Skrývat se dlouho nebudou. Bass a Connor se chystají na cestu do Vegas. Ač se to nelíbí Rachel, Charlie jede s nimi. Tom Neville přesvědčuje Trumana, že se o vše postará. Aaron a Priscilla jsou na cestě do Lubbocku. Děj se přesouvá do námi známého a již navštíveného místa.

Nový Vegas. Tady si pod vymyšleným jménem „Jimmy King“ Sebastian Monroe liboval v zápasnických choutkách a bylo dokonce na něj vždy předem vyprodáno, jenže pak zmizel. Z jeho příchodu není moc nadšený jak Goulde, který vede místní kasíno. To samé platí o Duncan, která mu má prodat své žoldáky.

Když Aaron a Priscilla dorazí do Lubbocku, vzápětí narazí na starého přítele. Třetí do party je naživu. Peter využívá nanity k léčení jiných lidí, kteří to potřebují. Miles využije čas k tomu, aby Rachel vzal do kina. Bass úspěšně pokračuje ve vyjednávání, ale Duncan chce 30 diamantů za jednoho.

Peter se dozvídá více o nanotechnologii. Stejně mu to pohled na věc nijak nezmění. I románek někdy musí skončit. Mezi Milesem a Rachel to začne být vážné. Aby toho nebylo málo, Charlie se vyspí s Connorem. Tady lze usoudit, že půjde nejspíše o nějaký úlet.

Nečekaná návštěva Nevillů aneb hra započala. Tom najde skrýš Milese a spol. a vyloží ihned karty na stůl – jak moc touží zbavit se Američanů. Bass nemůže uvěřit, že Connor si něco začal s Charlie. Aaron a Priscilla zjišťují, že jsou v nově ubytovaném pokoji uvězněni.

Connor, Charlie a Bass vymýšlejí plán, jak ukrást diamanty na zaplacení žoldáků. Sebastian Monroe na odlákání pozornosti jde opět zápasit. V Lubbocku proběhne beznadějné přesvědčování Petera, který si stojí tvrdě za svým. Míříme rovnou zpátky do Vegasu.

Monroe si projde těžkým soubojem. Zprvu se zdá, že mohutnější chlapík má jednoznačně navrch, ale bývalý vůdce se jen tak nevzdá a nakonec složí svého soka k zemi. Během toho Charlie s Connorem se snaží rafinovaně ukrást diamanty. Když už se zdá, že vše proběhlo hladce, Goulde tomu dává stopku..

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
awacs

Lepší než minule, ale pořád tomu něco chybí

3.2.2014 | 10:09:18
Kothy

Paradni otevreny konec. Ted cekat na konec olympiady…

2.2.2014 | 18:53:43

Revolution (Revoluce)
82/100 - 241×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson),

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás