Revolution (Revoluce) S02E17: Why We Fight

S02E17: Why We Fight

S02E17: Why We Fight

Situace je pořádně napjatá. Monroe získá další žoldáky a hned toho využije. Tom Neville se postará o Doyla. Miles zjišťuje, že se nedá nikomu věřit.

cz sk
19.3.2014
4 300 000
43 minut

Na začátku 17. epizody vidíme rychlý přehled z předešlých dílů. Následuje pokračování.

Byla to chyba. Victor Doyle od Dillona zjistil polohu starého úkrytu, ale po jeho návštěvě bylo místo už dávno opuštěné. Bass měl pravdu, že kluk neudrží jazyk za zuby. Skupina se pořád dohaduje. Doktor Gene Porter přichází s rychlým řešením, rozšířit už tak malou armádu lidmi z městečka Willoughby.

Neville to doslova naservíruje Trumanovi na stůl, že může mít daleko vyšší ambice, když odstraní Doyla. Po odchodu z jeho kanceláře je chycen do pasti. Miles a Gene začnou s přesvědčováním v místním baru. Hospodyňka Marion určitě nezapomněla na tehdejší románek s Genem.

Vždycky je v tom ale háček. Marion chodí s Trumanem a večeře rozhodně nepočká. Miles a Gene jsou obklíčeni. Charlie si všimne hořícího plamenu nedaleko od nového úkrytu. Bass a spol. jdou omrknout situaci, zjišťujeme, že žoldáci přišli o svou vůdkyni Duncan při nájezdu Američanů a touží se pomstít.

Sebastian Monroe se dostává do varu, když jej zbylí žoldáci požádají, aby je vedl v boji proti Patriotům. Během večeře zazní dole ve sklepě Milesovo heslo. Narážel touto větou na to, že stejně člověk vždy zradí.

Miles Matheson: „Lidi vždycky udělají tu blbou, sobeckou věc“

Vůdce Monroe společně s ostaními chystají útok na převýchovný tábor. Mezitím Tom a Jason se probouzí v táboře kadetů, oba přivázání k židlím. Victor Doyle přechází k zúčtování, jenže vůbec netuší, že se na něj řítí druhá lavina. Toho využije Neville ve svůj prospěch a náčelníka štábu uškrtí.

Zatímco Charlie, Bass, Connor a žoldáci postupně přebírají kontrolu nad převýchovným táborem. Miles a Gene takřka přesvědčí Marion, která se bohužel později dozví o útoku na tábor a hoši se dostávají do pořádného maléru. Nově složená armáda má důvod k oslavám prvního vítězství.

Rachel se musí smířit s tím, že Charlie už není dítě. Aby Truman opět převzal velení do svých rukou, musí zahladit pravou příčinu úmrtí Victora Doyla. Když se postřelený Gene s Milesem vrátí ke skupince, Bass schytá ránu na probrání. Potom se dozvídáme, že kadeti mají namířeno do Austinu, aby svrhli celou Texaskou vládu..

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Děj ohledně Monroea, Toma a Victora Doylea byl fajn. Snažící se Gene a Miles přemluvit svou bejvalku Marion, aby se přidala k boji proti Patriotům, bylo únavné sledovat – stejně jako stále se strachující Rachel o Milese a Charlie.

webmaster, grafik
5.5.2014 | 18:30:18
1Bobesh1

Proč tam byla linka s Genem a Milesem ve městě? Hlavně Gene a Marion – come on!

admin
5.4.2014 | 22:32:59
Kothy

Rozjizdi se to cim dal vic :)

28.3.2014 | 15:45:53
awacs

Snad skončilo přešlapování na místě – 68%

22.3.2014 | 21:50:29

Revolution (Revoluce)
82/100 - 241×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson),

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás