Revolution (Revoluce) S02E19: S#I& Happens

S02E19: S#I& Happens

S02E19: S#I& Happens

Osamocený a přitom zraněný Miles se dostává do prekérní situace. Charlie musí s pravdou ven. Naniti si rychle zvykají na běžné potřeby člověka.

cz sk
30.4.2014
4 720 000
43 minut

Na začátku 19. epizody vidíme rychlý přehled z předešlých dílů. Následuje pokračování.

Návrat z Austinu není pro Charlie zrovna jednoduchý. Pořád má v hlavě předešlou událost. Při cestě domů skupinka narazí na Rangery, dojde k rozdělení a odlákání pozornosti. Pro Milese začíná velmi špatný den. Vyjednávat nemá ani cenu, dochází k přestřelce.

Posledního Rangera Miles nakonec dorazí, ale odchází z boje s krvavým šrámem. Přesouváme se do Willoughby, kde si naniti zvykají na běžné potřeby člověka. Charlie, Bass a Connor jsou zpátky, jenže bez svého vůdce. Rachel okamžitě jedná. Monroe se k ní a její dceři přidává.

Zraněný Miles hledá vhodné místo k přežití. Štěstí ho již zřejmě dávno opustilo, neboť nejprve se propadne do nějaké díry, pak mu zeď zatarasí cestu ven. Charlie, Monroe a Rachel dojdou při hledání k názoru, že je potřeba, rozdělit se. Aaron Pittman žádá nanity o pomoc, tentokrát mu světlušky nevyjdou vstříc.

Osamocený Miles bojuje dál. Charlie narazí na Toma Nevilla a vrací se s ním zpět do tábora, aby viděl otec svého syna. Bass s Rachel opět spolu, oba spojí síly k nalezení Milese. Později zjišťujeme, že i Sebastian Monroe dříve prožíval milostné aférky. Někdo má smůlu a jiní pravý opak.

Charlie musí s pravdou ven, že zastřelila při sebeobraně Jasona. Tom neunese tuto zprávu a začne se mstít. V posledním momentě mu ale chybí náboj v pistoli. Rachel s Bassem najdou první stopu, lze usoudit, že Miles ztratil už hodně krve. Aaron začíná šílet a má k tomu pádný důvod, protože naniti ho nepřestanou znepokojovat.

Všem dnům ještě není konec. Když už se zdá, že Miles to začíná pomalu vzdávat, právě špatná vzpomínka ho nakopne zpátky do sedla.

Před šesti měsíci. Opilý Miles vleze do chatrče, kde spatří svého zesnulého bratra Bena. Prsty v tom mají zase naniti, kteří se snaží pouhou myšlenkou mást, proto tuto vzpomínku je zapotřebí spálit.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
awacs

Za vtípky kolem Milese

4.5.2014 | 23:53:51
Kothy

Moc se tam toho nestalo. Miles mel proste spatny den…

3.5.2014 | 19:11:04
brzda

Výstižný název epizody :D

3.5.2014 | 13:21:37
1Bobesh1

To už bych spíše věřil, že zemře Charlie než Miles. Každopádně dosti nudná epizoda, musel jsem ji krapet posunou ;)

admin
3.5.2014 | 10:14:34
tom99

Zbytečná epizoda, která opět děj neposunula dopředu. Minulá epizoda byla fajn a myslel jsem, že v takovém duchu se bude odehrávat i ta další. Texas, Austin, generál Carver, Patrioti – nic z toho se tady neřeší. Epizoda nás chtěla přiblížit postavám, ale moc se to nepovedlo. Úplně zbytečný díl…

webmaster, grafik
1.5.2014 | 16:04:03

Revolution (Revoluce)
82/100 - 241×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson),

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás