Revolution (Revoluce)
82/100 - 245×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson),

S02E20: Tomorrowland

S02E20: Tomorrowland

Po neúspěšných misích jsou Patrioti zpátky ve hře. Miles s Rachel obalamutí Basse. Aaron se ocitá v zajetí nanitů. Tom Neville už nemá co ztratit.

cz sk
7.5.2014
3 780 000
43 minut

Na začátku 20. epizody vidíme rychlý přehled z předešlých dílů. Následuje pokračování.

Po delší době nahlédneme do Bílého domu. Naštvaný prezident Jack Davis udílí další pokyny. Charlie najde strýčka Milese. Mezitím velitel Truman dojede i s překvapením do Willoughby, posléze zjistí, kde Monroe a spol. přebývají. Shaw dostane úkol, vyhledat Toma Nevilla. Vše je nachystáno k odvetě Patriotů.

Světlušky nehodlají opustit tělo Priscilly. Aaron už toho má po krk. Do tábora je vypuštěn vojenský plyn „yperit“. Muži v maskách nekompromisně zabijí nevinné lidi. Miles a ostatní se ukryjí v převrhlém nákladním prostoru. Na nanity plyn nepůsobí. Marion čím dál více poznává Trumanovu pravou tvář.

Bass už má dost toho čekání, proto zavelí k rychlému protiútoku. Rachel se „pohádá“ s Milesem. Aaron a Priscilla všem zmizí z dohledu. Shaw najde Toma Nevilla, nýbrž ho nepřelstí a jeho osud je zpečetěn. Na přesvědčování už není čas. Hospodyňka Marion si musí vyslechnout druhou stranu.

Muži v maskách jsou nalákáni do pasti. Aaron pronásleduje Priscillu. Později zjišťuje, že se nanitům nelíbí takové zacházení s lidmi a je potřeba udělat změnu. Škola hrou začíná. Miles a Rachel převezli Basse na plné čáře. Získaný plyn zneutralizují. Marion se přidává ke skupině, kterou opouští zrazený Sebastian Monroe a jeho synek.

Tom Neville přepadne Connora a začne vyjednávat s jeho otcem o nové spolupráci..

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Vlastenci pritvrzujou.

13.5.2014 | 22:11:13
awacs

Bez šťávy, postavy na přes držku, už i ten Miles. Je to katastrofa :-(

13.5.2014 | 21:25:30

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama