Revolution (Revoluce)
82/100 - 245×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson),

S02E22: Declaration of Independence

S02E22: Declaration of Independence

Miles a spol. zaútočí na Patrioty, ale musí přijít s novým plánem, aby zabránili válce mezi Kalifornií a Texasem. Úsilí Rachel a Aarona zachránit Priscillu bude mít nečekané následky.

cz sk
21.5.2014
4 130 000
43 minut

Na začátku 22. epizody vidíme rychlý přehled z předešlých dílů. Následuje pokračování.

Už se zdálo, že naniti mají daleko větší výdrž, jenže elektrický šok na ně přeci jen zabral, uvězněná Priscilla se probouzí zpět do současného světa. V soudní síni zbývá pár minut do vypuštění vojenského plynu. Miles a spol. stihnou všemu zabránit. Později Gene zjišťuje, že je Marion mrtvá.

Patrioti se nemohou pohnout o kus dál, proto Truman odpráskne generála Carvera i jeho stráž. Prezident Davis předstoupí před lid, který mu naslouchá. Gene se cítí provinile. Miles vymyslí další kroky, nebude přitom nikoho chtít zabít. Doktor Porter má nový úkol, jet do Austinu za Frankem Blanchardem.

Lstivý Neville, Connor a žoldák Scanlon chystají zaútočit na Jacka Davise. Ovšem přísloví je neúprosné: „Kdo dřív přijde, ten dřív mele“. Miles a spol. byli prostě rychlejší. Američtí vojáci se na koních ženou za nimi, Bass přebírá kontrolu nad prezidentem.

Jakmile Gene dorazí do Austinu, přesvědčuje Franka, aby se s ním pokusil zastavit válku. Neville a jeho nové ovečky se pokouší oblafnout Monroea, nýbrž se jim to moc nedaří. Navíc při přestřelce Scanlon schytá kulku přímo do hlavy, Bass dokončí své mistrovské dílo tím, že svého syna a Toma naláká do pasti.

Bass tentokrát dodrží slovo, Rachel mu za to poděkuje. Pak dojde k dokončení celého plánu. Nejprve předehra v podání zadržení skupiny, aby se mohl Jack pořádně rozpovídat. Divadelní hru utne Blanchard, který dostane potřebné důkazy k zastavení války mezi Texasem a Kalifornii.

A všichni věrní Vlastenci dostanou to, co si právem zaslouží. Charlie by si přála, aby to Miles s její mámou zkusili dát dohromady. Na úplném konci můžeme usoudit, že se naniti pouze rozehřívali v tělech těch dobrých lidí. Idaho by se stalo počátkem velkého znovuzrození. Příběh zůstane otevřený.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
1Bobesh1

Bohužel jsem celkem rád, že Revolution končí. Z perfektně rozjeté druhé řady udělali tvůrci totálně sra**u o ničem. Naniti snažící se vymýt lidem mozky a udělat z nich spokojené figuríny – come on? A to neustálé míření na hlavní postavy bez možnosti zmáčknout spoušť? Super Miles mi opravdu chybět nebude.

admin
28.5.2014 | 21:54:18
Brett

Škoda toho pokračování.

26.5.2014 | 20:03:11
Mass

nic moc

čestný člen redakce
25.5.2014 | 18:56:22
Lens

No co to bylo za konec ? :O

24.5.2014 | 23:26:03
awacs

Jako ano, bylo to lepší, než minulé díly, ale stejně mi to přišlo takové umělé, narychlo a ne moc uvěřitelné. Postavy mi připadali, jakoby už to dělali jen z povinnosti :D Jako finále série mi to přišlo slabé oproti minulé sérii i ostatním seriálům

24.5.2014 | 23:25:40
Kothy

Paradni finale :) Skoda jen, ze tak otevrene…

24.5.2014 | 23:04:34
marecek8

Fajn epizóda, ale ako finále celého seriálu nie. :( Je mi jasné, že tvorcovia s ukončením nepočítali, alebo to aspoň tak vyzerá… Toto si totiž doslova žiada pokračovanie, ale čo už.

23.5.2014 | 19:00:46
makishek

jsem ráda, že to nedopadlo jako s flashforward – cliffhanger na konci je minimální, ale je vidět, že tvůrci už měli vymyšleno, kam s příp. třetí řadou směřovat.. děj série je pěkně uzavřen, tahle epizoda by se dala považovat i za solidní finále celého seriálu :) spoko

22.5.2014 | 11:31:25

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama