Revolution (Revoluce) Co mají za lubem?

Co mají za lubem?

Co mají za lubem?

Na scénu přichází prezident a vláda Spojených států, za účelem přesvědčit rebely a ostatní přeživší, aby se k nim přidali. Ale proč se až doposud schovávali na Kubě?


2 0
29.9.2013

Ale proč až teď?

  • Nad touto otázkou můžeme prozatím jen přemýšlet, neboť ještě neznáme pravé důvody, proč se rozhodla vláda pro svůj návrat. Prezident se v úvodním díle chystá vrátit do Bílého domu.

Přesvědčit rebely a ostatní


  • Justine Allenfordová, zástupkyně vlády Spojených států zakotví v uprchlickém táboře. S cílem přesvědčit „bývalé“ rebely a také ostatní v táboře o tom, že se k nim kdokoliv může přidat a pracovat na novém rozkvětu země.

Nevyvratitelný důkaz

  • Když se Justine označí za patriota, hned nás napadne spojitost s Randallem Flynnem, který se před zastřelením také tak nazve. Při proslovu zjišťujeme, že rakety byly odpáleny zásluhou Monroea a prezidentkou Fosterovou, prezident a spol. mají nevyvratitelný dů­kaz.

Nový smysl života

  • Tom Neville už chtěl spáchat sebevraždu, ale jeho syn Jason ho zadržel. Nový impuls do života získává Tom poté, co si vyslechne proslov právě již zmiňované Justine Allenfordové. Za žádnou cenu jí nevěří a půjde si opět za svým, aby zjistil pravdu.

Diskuze /3

1Bobesh1

Jsem na Patrioty celkem zvědavej. Tahle linka bude asi dost podstatná, tak snad se jí tvůrci budou dostatečně věnovat. Každopádně jsem rád, že Tom žije :)

admin
29.9.2013 | 22:25:18
Marketka

když byl záběr na Toma Nevilla poprvý, už jsem myslela, že zase změní strany a tentokrát půjde za Patriotama. Docela jsem si oddychla, že zas takovej převlíkač kabátů není:-)

webmaster
29.9.2013 | 23:35:10
1Bobesh1

Tom bude budoucim prezidentem spojenych statu… Pokud se s nim brzy nerozloucime, ma se opet objevit v OUAT…

admin
30.9.2013 | 7:56:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás