Revolution (Revoluce) Jaký otec, takový syn

Jaký otec, takový syn

Jaký otec, takový syn

Odstartovala nám druhá polovina. Desátý díl nám vytvořil spoustu nových otázek.

2 0
12.1.2014

Ač byla upřena především pozornost v první části 2. série na městečko Willoughby. Už tomu tak nejspíše v druhé polovině nebude. Přesvědčit nás o tom mohla právě desátá epizoda. Pojďme si v bodech shrnout, co se událo v díle, který načal seriál do druhé půlky.

Zpátky u své rodiny


  • Doktor Gene Porter je zachráněn. Bass a Charlie ho osvobodí ze zajetí. Zrádci bylo odpuštěno a teď má co napravovat. Hned vzápětí se stal velmi užitečným, když pomohl Milesovi s infekcí. S Charlie zůstal v nové skrýši.

Z Willoughby do Mexika

  • Miles a Bass uzavřeli dohodu, kterou je třeba dokončit. Rachel se na požádání Milese přidává a trojice vyráží vstříc hranicím Mexika. Po jejím překročení se dostáváme do městečka Puesta Del Sol, kde by se měl nacházet mladý Monroe.

Hra Nevillů nezná meze

  • V Bílém domě může být ještě pořádné dusno. Jako první to odnesl náčelník štábu Bill, je jen otázkou času, kdy to odnese někdo další. Julia s Tomem mají určitě velké plány, ale je v tom cítit pořád nějaká nejistota.

Odraz mého já

  • Bass si představoval možná svého syna trochu jinak. Connor se stal téměř jeho obrazem, je součástí nebezpečného gangu „kartelu“, který vede zřejmě pan Nunez. Nebude to mít bývalý vůdce Monroe vůbec jednoduché s přesvědčováním.

Místo zbraní pomeranče

  • Ale přece jenom ještě nahlédneme do Willoughby, kde zůstal Truman s Shawem. Do města míří mnoho povozů, nikoliv se zbraněmi, ale s pomeranči. Dále zjišťujeme, že toto ovoce je něčím upravené.

Jason odhalí další tajemství

  • Roger Allenford nedojel do hlavního sídla nadarmo. Po radě s prezidentem USA je hodně rozrušený a důležitý dokument odhodí na stůl, toho si všimne Jason. Později jej prozkoumá, jedná se o nějaký seznam.

Tajemstvím obklopené Spring City

  • Když se Aaron rozhodne utéct ze skrýše, vydá se přímo do tajemného Spring City. S cílem rozluštit hádanku malého kluka. Kupodivu se shledá s Grace Beaumontovou, a to je jen začátek.

Grace není jedinou postavou, která se vrací. V dalším traileru na jedenáctou epizodu se můžeme již dozvědět, že i Priscilla Pittman se shledá s Aaronem.

Seriál si malinko polepšil a svůj boj o setrvání ještě nevzdává. Druhá série nabízí daleko pestřejší podívanou. Jaké vyhlídky do budoucna podle vás seriál Revolution má?

Diskuze /3

dalibor.durcak

Těžko říct, ale přál bych seriálu třetí sérii :)

13.1.2014 | 5:38:03
Brett

My to přeci jen neovlivníme. Ale seriál by se druhou sérii mohl zase zvednout. Já osobně bych si to taky přál. :)

redaktor
13.1.2014 | 15:19:02
1Bobesh1

Grace is back! To mě nejvíc potěšilo :) Každopádně si myslím, že ve Willoughby strávíme celou řadu no a budoucnost je od začátku nahraně, uvidíme, jak si Revolution povede rating okolo 1,5 % by mohl stačit.

admin
15.1.2014 | 12:22:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás