Revolution (Revoluce) Kdo bude vládnout?

Kdo bude vládnout?

Kdo bude vládnout?

Patrioti se začínají rozléhat po celém kontinentu. Sebastian Monroe chce vše získat zpět, pomoci by mu v tom měl jeho syn Connor.

1 0
19.1.2014

Další zhlédnutí epizody nám nabídlo spoustu otazníků. Seriál má vícero dějů a tím je mnohem zajímavější. Nemluvě o touhách vládnout celému kontinentu. Můžeme již konstatovat, že nám začíná opravdová ®evoluce. Pojďme si shrnout v bodech, co se důležitého událo v díle předešlém.

Aaron a Priscilla jsou propojeni s nanity


  • Narazili opět na sebe. Tentokrát oba vůbec netušili, čeho se stali součástí. Grace jim to vysvětlila. Aaron s pomocí Priscilly a Petera (nejspíše mrtvý) dokončil kód, který byl použit ve Věži, ale také vložen do nanitů.

Nový náčelník štábu

  • Tom Neville odstranil první překážku, ale svého povýšení zatím nedosáhl. Na pozici nového náčelníka štábu usedl Victor Doyl. Jason o něm zjistil, že všemu šéfuje a chystá rozšířit převychovávající programy.

To je teprve začátek

  • Toto trvalo. Nunez zřejmě vychoval Connora velmi dobře k obrazu svému. Bass musel projít téměř peklem, aby přesvědčil syna o tom, že se mu pokusí vše vynahradit. Cesta bude trnitá, vlastenci jsou velkou překážkou.

Neposlušný synek

  • V Bílém domě se pořád něco děje. Točí se to kolem Nevillů. Tentokrát došlo ke vloupání do kanceláře Doyla. Neudělal to ovšem Tom. Vojáci si přišli pro Jasona, na kterého čeká výslech a Bůh ví co.

Vyhlazování lidí pod zástěrkou nemoci

  • Nově postavený tábor nedaleko Willoughby má sloužit jako karanténa. Když si vzpomeneme na předcházející díl, kde byly dováženy pomeranče a něco se do nich napouštělo. Je to spojitost aneb začínající vyhlazování.

Jak se vám líbí teorie o nanitech? Zastaví Sebastian Monroe a spol. nebezpečně rozkvétající se USA?

Diskuze /4

TrackThor

co když dávali do pomerančů léky?

#3 lencha
20.1.2014 | 18:42:43
DoctorWho^

je to možné, ale spíše nepravděpodobné.. Bude to nejspíše nějaký jed, nebo něco podobného. V posledních dílech jsem si hoodně oblíbil Basse a doufám, že republiku získá zpět ;)

20.1.2014 | 22:47:21
lencha

#1 TrackThor: No, měli na sobě při vstřikování toho něčeho do pomerančů roušky, tak to asi léky nebudou… ;-)

Jinak se musím přiznat, že mě moc nebaví linka s Nevillovýma. Hlavně bývalá paní Nevillová je mi hrozně nesympatická. Podle všeho jí jde jen o to, aby se měla dobře. A umí pěkně cvičit s Tomem…Taková vypočítavá mrcha. :-)

21.1.2014 | 0:31:30
lightbrand2

LOL teď fandím Monroeovi :-D

23.1.2014 | 20:56:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás