Revolution (Revoluce) Návrat do reality

Návrat do reality

Návrat do reality

Aaron rozhodl o budoucnosti nanitů. Budou nadále pro něj a okolí představovat nebezpečí?


1 0
8.3.2014

Ve dvou posledních epizodách se posunul seriál zase o krok dál, pojďme si společně v bodech připomenout, co se v nich důležitého odehrálo. Minulý díl nám dokonce nabídl pohled do jiné reality, což také dopomohlo k uzavření mnoha otazníků nad budoucností samotné nanotechnologie. I Calvin Horn a Nora Clayton obsadili roli ve virtuálním světě.

Otec a syn


  • Po zpackané krádeži byli Monroe a jeho synek zadrženi Gouldem, který je prokoukl a rozhodl se poslat otce a syna do přímého souboje na život a na smrt. Poslední možnou alternativou se nabízela pomoc Charlie, ačkoli to zpočátku nevypadalo moc dobře, holka z rodiny Mathesonů nakonec zachránila klukům jejich zadky.

Bude to ale stačit na Američany?

  • Nový Vegas zrovna nepřivítal výpravu Sebastina Monroea a spol. v přátelském duchu. Kvůli pěti žoldákům musela nově složená skupina projít takřka peklem, aby neodešla s prázdnou. Vše nakonec vyřešila dospívající Charlie, která si mimochodem u Duncan udělala jméno.

Na hraně propasti

  • Bývalý kapitán Tom Neville je znám tím, že mění strany. Teď se nachází v neřešitelné situaci, musí poslouchat každý rozkaz vlastenců. Ti drží jeho ženu Julií, pokud Tom couvne, už jí nemusí nikdy vidět živou. K dalšímu oklamání Milese a Rachel tentokrát nedojde.

Budoucnost nanotechnologie

  • Rozruch okolo nanotechnologie vyvrcholil. Aaron Pittman měl opravit chybu v kódu, jenže v první fázi se rozhodl pro zničení nanitů. Možná ho přesvědčila i jeho stará láska Priscilla. Jak se časem ukázalo, byl to špatný krok. Když viděl, co by se mohlo všechno stát, rozmyslel si to a díru okamžitě zalepil, neměl ostatně na výběr.

Po olympijské pauze se seriál Revolution opět rozjel. Jak vnímáte chvilkový skok do virtuální reality? Ustojí to Tom Neville?

Diskuze /5

tom99

Skvělý díl, který nás nechal zavzpomínat na starý, dobrý Matrix a možná spíš hlavně na Inception :-)

webmaster
9.3.2014 | 0:42:01
1Bobesh1

První polovina epizody mě moc nebavila. Potěšila mě scéna se zastřelenou Charlie, to bylo fajn :D Samozřejmě druhý sen jsem nanitům sežral i s naviákem, takže díky tomuhle klamu jsem i zvýšil hodnocení epizody.

Každopádně co teď naniti chtějí? Jsem napjatý. Škoda, že se Aaron pomocí nanitů nechce pokusit dostat k moci, bylo by to celkem zajímavé :D

admin
9.3.2014 | 21:52:59
lightbrand2

Co chtějí? Nejdřív si postaví tělo, aby mohli víc zasahovat ve světě, prakticky Skynet :-) a pak zotročí lidstvo…

10.3.2014 | 0:40:54
DHARMA4,8

Byl jsem skeptický k alternativní realitě nebo snu, ale tvůrci si s tím poradili na výtečnou. Pro mě skvělé oživení. Tento díl se mi dost líbil.

10.3.2014 | 23:08:08
azoxid

Jojo, ten druhý sen jsem jim sežral taky…xD Epizoda byla celkem pěkná, ale už to chce Nevilla a jeho triky.

12.3.2014 | 21:14:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás