Revolution (Revoluce)
82/100 - 248×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson), Željko Ivanek (Calvin Horn),

Poohlédnutí za epizodou 1x09 Kashmir

Poohlédnutí za epizodou 1x09 Kashmir

Kudy tudy do Philadelphie? Nepozorovaně jedině tunelem, který je plný nástrah.

0 0
24.11.2012

Jak dobře víme, podzimní finále se bude odehrávat v Philadelphii, v hlavním městem Monoorvi republiky, nejprve se tam však naše parta musí nějak dostat, tak hurá na cestu. 

Epizoda v kostce
Díl začíná 20 mil od Philadelphie na základně rebelů ve West Chesteru, kde je Miles vyslýchán, moc dobře vědí, kdo je a myslí si, že na ně šije past. Na scénu přichází seržant Wheatley, který se rozhodne Milesově partě pomoci dostat se do Phily a zachránit Dannyho, vezme s sebou pár lidí a vydají se na cestu tunelem, který je zavede přímo na místo.
Cestou však Charlie šlápne na nášlapnou minu, Nora se jí snaží zneškodnit, ale ta přesto vybouchne, naštěstí se nikomu nic nestane, ale v tunelu dochází kyslík a naše parta začne mít halucinace.
První halucinaci má Nora, která se málem utopí ve vodě, protože si myslí, že se jí snaží sežrat aligátor. Halucinaci má i Aaron, kterého pronásleduje jeho žena a vyčítá mu, že od ní odešel.
Nejzajímavější je halucinace Milese, který se ocitne v Bassově pracovně, dozvídáme se, že Miles odešel, protože se pokus Basse zabít, jen nedokázal zmáčknout kohoutek, také se dozvídáme, že velká část Milese lituje, že odešel, a kdyby mu Bass nabídl možnost návratu, tak by se vrátil.
Blížíme se ke konci tunelu, kde Miles vyráží dveře a seržant Wheatley jde přímo za ním. Ve dveří se otáčí a začne střílet po členech skupiny. Zavírá dveře a podepře je tyčí. Miles si mezitím dal všech pět dohromady a je mu jasné, že Wheatley patří k milici. Wheatley odvádí Milese pryč, ale Aaronovi se podaří vyrazit dveře. Charlie bere samostříl a běží zachránit Milese, Wheatley zabijí poslední rebelku a Charlie jeho, naneštěstí se mu podaří ji postřelit a Charlie padá, při pádu se praští do hlavy a máme tu další halucinaci. Charlie se probere na pohovce a její táta vaří jídlo. Poté uslyší Milesův hlas z dálky, jak jí volá. Charlie se probouzí, parta chvíli čeká, až se dá do pořádku a vycházíjí vstříc finální podzimní epizodě!

Druhá dějová linie o kolo Rachel moc prostoru nedostala, ale byla opět mnohem zajímavější, než hlavní linie. Za Rachel přichází kapitán Neville a chce po ní ještě jednou vysvětlit, co to staví. Rachel se dá do vysvětlování – údajně staví zesilovač, protože přívěsek dokáže rozchodit jen malé věci, jako je počítač či přehrávač, tento zesilovač na vzdálenost půl míle umožní aktivaci všeho ostatního, ať už tanků či letadel.
Na konci dílu za Rachel přichází Bass, který ji podezřívá a přivádí Bradlyho, který se rozhodl s Monroem spolupracovat mnohem více, než Rachel. Bradly se podívá na přístroj, který Rachel staví a prohlásí, že se jedná o bombu. Bass je naštvaný, nechává Rachel odvést s tím, že už jí nepotřebuje. Rachel bere šroubovák a zabijí Bradlyho. Když jí vojáci odvádí, říká Bassovi, že teď už jí potřebuje!
 

Proč Miles odešel z milice?
Konečně víme důvod, proč Miles odešel. Miles se pokusil Monroa zabít, tedy namířil na něho zbraň, ale nedokázal stisknout spoušť. Co ho k tomu vedlo? Proč si myslí, že tentokrát to zvládne?

Opravdu by Miles zradil partu?
V Milesově halucinaci se Miles setkává s Bassem v jeho pracovně. Bass mu říká, že dobře ví, že pokud by mu nabídl možnost návratu, tak by to Miles udělal. Je tohle vůbec možné? Opravdu by se vrátil? Dokázal by zradit svou rodinu?

Rachel a její spolupráce
Opravdu to vypadalo, že Rachel od doby, co Monroe zajal Dannyho, pro něj udělá cokoliv. Opak je pravdou, Rachel měla postranní úmysly a místo zesilovače stavěla bombu. Pěkná práce Rachel!

Monroe má další Přívesek
Bradly začal s Monroem spolupracovat a prozradil mu i kam ukryl svůj Přívěsek. Díky tomu by Monroe měl mít dva přívěsky!

Momentka z epizody

Now, you need me!Nezapomeňte ohodnotit epizodu v jejím profilu!

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama