Revolution (Revoluce)
82/100 - 247×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson), Željko Ivanek (Calvin Horn),

Poohlédnutí za šestou epizodou: Sex and Drugs

Poohlédnutí za šestou epizodou: Sex and Drugs

Téměř 50 milionů Američanů si při vysílání tohoto dílu vyzkoušelo, jaké je to být bez proudu, přišli vůbec o něco?

1 3
1.11.2012

Epizoda v kostce:
Pokračujeme tam, kde jsme skončili, Hutch probodl Noru a ta krvácí, parta krade vůz milice a Miles jede za svým starým známým – Drexelem. Ten je největším výrobcem heroinu, tedy bývával, naši partu moc mile neuvítá, vypadá to, že má s Milesem nevyřízené účty, ale poté se dozvíme, že jde jen o vtip a vše vypadá dobře. Když chce parta jeho vilu opustit, přichází Drexel a říká, že mu Miles něco dluží, chce Charlie, která pro něj má zabít jeho souseda, který mu pálí pole vlčího máku. Charlie se tedy převlékne za jednu z žen Drexela a vydá se do vedlejší vily. Mezitím Aaron vymyslí plán, jak by se Miles mohl dostat za Charlie a pomoc jí. Těsně před tím než Charlie splní svůj úkol ji zastaví Miles. Drexelovi se nelíbí, že Miles utekl, vyvádí Noru a Aarona ven a zde jim říká, že je čeká mezi s sebou souboj pistolemi. Kdo zastřelí druhého, může odejít. Aaron otočí zbraň proti sobě, vystřelí, ale zachrání ho placatice, kterou má v náprsní kapse. Drexel jde zkontrolovat, jestli je Aaron opravdu mrtvý, když stojí nad Aaronem, tak ho Aaron zastřelí.

Před Basse je předveden Danny, Bass mu oznámí, že je jeho hostem a cokoliv bude chtít, tak dostane. Kapitán Nevill je povýšen na majora a bude mít na starosti tajnou službu a výslechy. Nate, prozrazuje Bassovi, že viděl přívěsek u Aarona, hned poté se dozvídáme, kdo další půjde po naší partě – Strausser. Toto rozhodnutí se Natovi moc nezamlouvá. Na konci dílu vidíme shledání matky a syna v našem případě tedy Rachel a Dannyho.

Flashbecky se v tom to díle věnují Aaronovi, viděli jsme jeho ženu, kterou opustil, protože se bál, že jí nebude moci ochránit.
 

Nový lovec
Seznamte se, seržant Strausser, učiněný řezník, nikdy nenechá nikoho naživu. Pověřen majorem Nevillem, aby našel partu a získal od nich Přívěsek. To se vůbec nelíbí Natovi. Vydá se pomoci partě? Je tohle ten okamžik, kdy sběhne?

Nejen president Klaus má špatnou ochranku
Největší záhada, alespoň tedy pro mě. Aaron zastřelí Drexela a jeho ochranka je nechá bez úhony odejít. Drexel tam měl několik svých ochránců a nikdo nic neudělal ani pokus na Aarona či Noru vystřelit?

Dostal Aaron pořádnou dávku adrenalinu?
Co se to s Aaronem stalo? Chvilku to vypadalo, jakože tenhle týpek přebírá vedení. Neustálé připomínky a odmlouvání. Od toho už tu máme Charlie! Doufám, že tvůrci pro Aarona vymyslí něco lepšího, tahle role mu rozhodně nesedí a je v ní ještě otravnější, než Charlie!

Momentka z epizody

Diskuze /3

koprcka

Myslim, že je jasný, proč neodložili vysílání tohoto seriálu (narozdíl od jiných). Nic zajímavýho se nedělo a děj se vůbec dopředu neposunul. Začíná to jít do kytek :(

1.11.2012 | 15:09:31
1Bobesh1

Opravdu slabý díl.. naše parta mě moc nebaví, vůbec by neuškodilo, kdyby se nějaká epizoda motala kolem dění v Philadelphii. Doufám, že až na scénu nastoupí Randall, tak to trochu ožije..

admin
1.11.2012 | 15:12:12
tom99

Myslím, že Drexelova ochranka měla Drexela, jeho her, chování a všeho dost, že byla ráda, že zaklepal bačkorami, a proto nechala Aarona a Noru odejít :-)

Jinak mě ten díl nepřišel špatný, byl docela i napínavý, konečně jsme se něco více dozvěděli o Aaronovi. Jinak je pravda, že kolem party Charlie a spol. se točí nejvíc a Danny, Rachel, Monroe jsou tak odsunuti na druhou kolej a v každém díle dostávají minimální prostor něco ukázat…

webmaster
1.11.2012 | 22:54:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama