Revolution (Revoluce) Revoluce pokračuje

Revoluce pokračuje

Revoluce pokračuje

Zvítězit může jen jedna strana. Získá Monroe Republiku zpátky?

3 0
31.3.2014

Druhá série se pomalu ubírá ke svému konci. V předchozích dvou epizodách se toho spoustu událo. Opět si shrneme vše podstatné v jednotlivých bodech. Smutným faktem zůstává, že seriál třetí řadu nejspíše nedostane. Pravděpodobnost klesla na 45%.

Napjatá situace ve skupině


  • Atmosféra ve skupině houstne. Sebastian Monroe začíná být ve své staré kůži a začíná budovat svou malou armádu žoldáků. Miles a Rachel chtějí Bassův rychlý nástup alespoň přibrzdit. Moc se jim to ale nedaří.

Zničení převýchovného tábora

  • Začalo to u malých dětí a zašlo to mnohem dál. Monroe zavelel k absolutní destrukci převýchovného tábora. A tím to nekončí! Dalším cílem je Austin, kde také zamířili vycvičení kadeti s cílem svrhnout Texaskou vládu.

Nový řád navěky

  • Předem to bylo naplánované. Teď dochází k realizaci vybudování nového impéria. Randall Flynn odvedl první část úkolu. Nyní štafetu přebírá prezident Jack Davis, aby to celé úspěšně dokončil.

Tom Neville a Edward Truman

  • Tom přechází z jedné strany na druhou, ale taky velmi rád manipuluje s lidmi. Tentokrát se mu podařilo přesvědčit Trumana, aby zametl stopy po úmrtí náčelníka štábu. Victor Doyle už nikomu vyhrožovat nebude.

Světýlka nezhasla

  • Aaron byl přinucen k záchraně nanitů, což ihned vyvolalo pochybnosti o tom, co s nimi bude dál. Nad dalším otazníkem si můžeme prozatím lámat hlavu. Když už se zdá, že Priscilla opět začne k Aaronovi něco cítit. Může se za tím vším skrývat i něco většího.

Priscilla už nemusí být sama sebou. Naniti převzali kontrolu nad jejím tělem.

3. dubna stanice NBC odvysílá osmnáctý díl. Kdo další půjde z kola ven?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás