Revolution (Revoluce) Sbohem Monroe anebo ne?

Sbohem Monroe anebo ne?

Sbohem Monroe anebo ne?

Jeden ze super vojáků padl, padl navždy anebo si jen chvilku poleží pod drnem?


2 0
2.11.2013

Mrtvý muž dokráčel ke svému konci, mohou se však tvůrci zbavit hlavní postavy? Odpověď nám dala už Rachel na konci epizody, která se vydala Monroa vykopat…

Někdo nám tu špicluje

Že je Monroe ve městě vědělo jen několik lidí a tak jsme vylučující metodou mohli určit, kdo je práskač. Později jsme se dozvěděli, že s Patrioty mimo jiné spolupracuje i Gane?
Proč by to dělal? Odpověď nám nejspíš dal on sám. Díky tomu, že bude Patriotům donášet na Rachel a Milese, nikdo jim nic neudělá a všichni budou žít v klidu a v míru. Dokud budou informace od Gena potřeba, poté půjde z kola ven a věci se dají do pohybu… Musím uznat, že tohle je od Gena velmi krátkozraké.


Zrození Generála Monroa

Celou první řadu jsem si během flashbecků říkal, jak se z téhle padavky mohl stát vůdce Republiky? Odpověď přišla velmi nečekaně. Monroe měl mít dalšího syna s Shelly, syn mu však zemřel při porodu i s jeho láskou. Náhle Monroa opustila svatozář a stal se z něj masový vrah.

Monroeův druhý syn

Monroe však má dalšího syna s Emmou, kterou jsme viděli umřít během první řady. Překvapením je, že Miles o synovi ví. Takže je dost možné, že se se synem setkáme ještě v téhle epizodě.

Monroeova poprava

Zlý generál Monroe byl popraven a zakopán u lesa. Končí tím tahle postava v seriálu? Pravděpodobně nekončí. Kupodivu Rachel nám ho přivede zpět?

Nechtějte naštvat Aarona

V poslední epizodě jsme Aarona ovládajícího nanity neviděli, ale v té předchozí ano. Zabil přítele Cynthii a to když se spolu milovali v autě. Aarona prostě nechtějte v této řadě naštvat.

Aaron superhrdina

Aaron ze sebe nějak potřebuje dostat svou schopnost zapalovat vše na, co jen pomyslí a tak se přirovnává ke komiksovému hrdinovi z komiksu Human Torch. Proč si však jako svůj znak zvolil stejný motiv, který má na svém voze Calvin Horn.

Hodil by se nám Neville

Monroe po výslechu a zabití vojáka Patriotů prohlásil, že by se jim hodil Neville. Monroe by se měl mít na pozoru, protože Tom se pravděpodobně k naší skupině již brzy připojí…

Příjezd Calvina Horna

Na konci epizody jsme viděli příjezd Calvina Horna, o kterém se baví Ed a Gene. Tedy Gane jím doslova Edovi vyhrožuje. Co je Horn zač? A proč přijíždí do města? Jaké plány má s Aaronem?

Revolution stále pokračje ve svém překvapivém vývoji. Chcete Monroa zpět anebo byste ho raději nechali zakopaného hluboko pod zemí? Co říkáte na nečekaného špeha?

Diskuze /10

morfin

O čem to píšeš? Nebyla v tom autě náhodou nějaká jiná buchta, se kterou ten týpek Cynthii podváděl?

2.11.2013 | 16:00:23
Zippy

fajn článok, ale to v tom aute nebola Cynthia :)

2.11.2013 | 16:06:44
Marketka

a co se týče Monroova syna, napadla mě celkem crazy myšlenka, jestli to nebyl ten lovec odměn, kterého Charlie a Monroe potkali? protože jinak mi ta jeho postava přišla strašně zbytečná

#6 Kothy
webmaster
2.11.2013 | 16:52:11
Akul

S tou Cynthií je to blbost, to byla jiná ženská, s kterou jí podváděl a tam tam uhořela taky. A komiks Human Torch nevytvoří, ten už je, jen říká něco o tom, že mu to něco připomíná, nebo tak něco, už nevím.

2.11.2013 | 17:07:51
1Bobesh1

Koukám, že psát boty se celkem vyplácí, alespoň diskutujete – díky za upozornění. O Adamovi se píše už od jeho obsazení, že vy mohl být syn Monroa, tvůrci to zatím nepotvrdili ani nevyvrátili, každopádně jsem předpokládal, že Adam ve druhé řadě stráví více času než dosud strávil…

admin
2.11.2013 | 17:14:59
Kothy

#3 Marketka: Taky me ta teorie napadla…

2.11.2013 | 18:02:32
awacs

Co se to tu dneska děje s těma spoilerama na hlavní stránce Edny? Člověk si jde jednou přečíst novinky a už ví, co se stane u dvou seriálů napřed, dávejte je prosím až do těl článků :-)

2.11.2013 | 21:26:34
Warpig

Monroe je pro mě tahač seriálu skoro stejný jako Miles. Takže jeho smrt bych určitě nezkousl :D

překladatel
3.11.2013 | 16:58:15
Stanley

Monroe forever ;-)

8.11.2013 | 16:39:55
tom99

Adam je určitě Monroeovo syn :-) Hned jak se objevil na scéně, tak to bylo první, co mě napadlo :)

webmaster
9.11.2013 | 16:59:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás