Revolution (Revoluce) Tři momenty z prvních tří epizod

Tři momenty z prvních tří epizod

Tři momenty z prvních tří epizod

Tentokrát si vypíchneme tři zajímavé momenty a situace z prvních třech dílů druhé řady a tak si krátce připomene před čtvrtým dílem, co se v Revolution událo.


2 0
14.10.2013

Oproti minulé sérii se nám postavy rozdělily. Tři dějové linky jsou mnohem zajímavější, seriál má díky tomu větší šmrnc. Také flashbacky se pomalu vytrácí.

1. Bitva o Willoughby


Aaron, Rachel, Miles a Gene se snaží ochránit městečko Willoughby před nájezdem Tituse Andovera, který chystá rychlý odvetný útok. Nakonec vše zastaví Americká vláda, která přebírá veškerou kontrolu nad městem.

2. Charlie a Monroe spolu?

Charlie s Adamem hledají Monroea, který je při jejich cestě přepadne a zraní pouze Adama. Bass ukáže Charlie, že jsou společně s její matkou hledaní Americkou vládou. Monroe chce pomoct Charlie, ta ho odmítá.

3. Přeběhlík Tom Neville

Nejprve působil v Milici, později přešel k Federaci Georgie. Teď Tom usiluje o to, aby se přidal k vládě Spojených států. Při posledním výslechu je mu prokázaná lež, nýbrž Justine Allenfordová ho potřebuje. Pro syna Jasona má speciální plán.

Více najdete v popisu předešlé epizody.

Revolution si nepolepšilo poslední odvysílanou epizodou, naopak opět 6% ztratilo oproti druhé epizodě a seriál se tak blíží k ratingu 1,5%. Budoucnost seriálu se tak ocitá na vážkách.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás