Revolution (Revoluce)
82/100 - 248×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson), Željko Ivanek (Calvin Horn),

Co přinesl Comic Con?

Co přinesl Comic Con?

Přečtěte si pět nejdůležitějších novinek, které jsme se díky Comic Conu dozvěděli. A na konci článku jsme vám přiložili video, které dění okolo seriálu Revolution na tomto festivalu shrnuje.

0 0
17.7.2012

1) Revolution neukáže tajemství, aniž by tvůrci věděli, jak je později vysvětlí.

Mohu vám slíbit, že máme odpovědi, přísahal Jon Kripke (scénárista). Mytologie celého seriálu bude odhalována velmi rychle. Zodpovíme jednu otázku, a už položíme další.

2) Nová show je ovlivněna mnohými jinými významnými díly Americké pop kultury

Kripke řekl, že v Revolution se pokusí o velkou a epickou ságu, něco ve stylu „Pána prstenů“ nebo „Star Wars“. Ale také zároveň, celý seriál bude stát na svých postavách, uvidíme několik dějových linií, z nichž každá bude stejně emotivní, jako ty ostatní. Velmi důležitá linie bude vyřešení toho, co se vlastně před patnácti lety stalo, stejně důležité však bude i sjednocení Charliiny rodiny.

3) Základní premisa bude „postapokalyptický svět“, nicméně můžeme čekat obrat

Myslím, že jsme našli velmi zajímavou možnost alternativní reality. Apokalypsu, kterou nezpůsobila nukleární válka, nemoc, ani zombie. Byl někdy někdo naštvanější, než když se mu pokazil počítač? Ve společnosti, která je zcela izolována od výroby jídla a dodávek vody, příliš spoléháme na technologii. Necháme diváky, aby přemýšleli, co by se v podobné situaci stalo jim.

4) Postava Giancarla Esposita (vedoucí milicí) sice v pilotu bude vypadat jako záporná postava, ale jeho osobnost bude mít určitě i svou lepší stranu.

Jeho postava je hodně ovlivněna tím, jak byl vychováván, řekl samotný Esposito. Byl zřejmě slabé dítě, které si přálo vyrůst v silného muže. Jeho schopnost zjistit, kdo mu říká a neříká pravdu, využíval ve svém starém životě při práci pro pojišťovnu. Nicméně, díky této schopnosti se stal mnohem mocnější v novém světě.

5) Jon Favreau režíroval pilotní díl a také jej na Comic Conu představil

I když se Jon Favreau účastnil i panelu Studia Marvel, které na Comic Conu propagovalo nový film Iron Man 3, objevil se na promítání pilotu Revolution, který s nadšením představil.

A na konec slíbené skoro čtvrthodinové video.

Thumbnail Play icon

Zdroj: NBC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama