Revolution (Revoluce)
82/100 - 246×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson),

O seriálu

O seriálu
0 0
28.5.2012

Náš celý svět závisí na elektřině. Co by se však stalo, kdyby najednou přestala fungovat? Prostě jednoho dne, jako stisknutím vypínače… celý svět se ponoří do tmy, letadla spadnou z oblohy, nemocnice zavřou, jakákoliv komunikace je nemožná. A bez pomoci moderní technologie, kdo může říct, proč k tomu došlo?

O patnáct let později, život na zemi vypadá jako před nástupem průmyslové revoluce: rodiny žijí poklidným životem v malých společenstvích, a když zapadne slunce, rozsvítí svíčky a lampy. Život je celkově pomalejší a hezčí. Nebo není?

Ale ani z malých farmářských společenství nezmizely problémy. Život jedné mladé ženy se dramaticky změní, když je před jejíma očima příslušníky místních milicí zavražděn její otec, který měl přístup k velkému tajemství – proč došlo k celosvětovému výpadku elektřiny.

Tento brutální čin spojí dva jinak velmi odlišné lidi a pošle je na těžkou cestu, na jejímž konci možná naleznou odpověď, jak vyvést svět z temnoty. A to doslova.

Tohoto seriálu se ujmul režisér Jon Favreau (Iron Man, Iron Man 2) a dále J.J. Abrams (LOST) and Eric Kripke (Supernatural).

Diskuze /8

kamikaz

Imho- Podle traileru bych řekl že tento seriál bude pěkná blbost. Doufám že hned na začátku vysvětlí jak to že nejdou auta. Nebo proč běhají se starým modelem pušek když je nesmysl aby se porouchali moderní automatické zbraně…

28.5.2012 | 4:58:11
pribinacek

To bude asi tím že dneska každé auto má plno pí..vin závyslích na elektřinu a bez ní ho ani nenastartuješ. Za druhé ty víš kde bys v tvojem okolí našel nějaké automatické zbraně?

28.5.2012 | 6:29:20
kamikaz

Viděl jsi tam tu „armádu“ (mluvím o traileru). Tak dobře, dejme tomu že v okolí se moc zbraní nevyskytuje (ačkoliv v dnešní době to není zas tak pravda), potom by alespoň nějaká skupina zbraně mít měla. A nenapadá mě nikdo lepší než zrovna ta „armáda“. A když ne automatické zbraně tak rozhodně aspoň staré dobré brokovnice, nebo kulovnice, malé ruční zbraně atd.. Ale rozhodně ne to co bylo vidět v traileru.

28.5.2012 | 7:11:25
LordBathory

Námět zajímavý, ale říkám, že to dopadne jako Terra Nova. Poslední dobou dochází Abramsovi dech a to dost výrazně. Nehodlám sledovat, jelikož to po prvních pár dílech stejně zruší.

28.5.2012 | 7:13:05
dAw3

Jo no, námět vypadá zajímavě, ale dopadne to jako Flashforward, Event apod.

28.5.2012 | 11:11:38
Bambula

Já bych to zas tak nezatracoval, do pilotu ještě daleko a námět je myslím dost přitažlivej..Terra Novy je samozřejmě velká škoda, o tom žádná.

3.6.2012 | 10:37:20
Venca80

LOL, Abrams četl (a vykradl) Ondřeje Neffa? :-D

12.7.2012 | 18:02:35
lightbrand2

První díl docela ušel, žádný zbytečný natahování. Jen je to jeden z těch seriálů, které se v dnešní době tak často ruší…

15.9.2012 | 1:36:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama