Revolution (Revoluce) Odtajněn název finálové epizody

Odtajněn název finálové epizody

Odtajněn název finálové epizody

Dnes byly odtajněny názvy pro zbývající epizody Revolution a už jen podle názvu se zdá konec seriálu zajímavý. Jak to celé podle vás dopadne?


2 0
11.4.2014

Máme před sebou již jen čtyři epizody druhé řady Revolution a víme, jaké ponesou názvy. Pojďme se na to tedy podívat a zaspekulovat si o tom, co by nás v jednotlivých epizodách mohlo čekat.

1. května se můžeme těšit na epizodu s názvem: Shit Happens.
Volně přeloženo a hlavně slušně přeloženo: Špatné věci se dějí. Ano dějí a Charlie bude muset Tomovi vysvětlovat, jak to bylo s Jasonem.


O týden později 8. května nás čeká dvacátá epizoda s názvem: Tomorrowland.
Volně přeloženo Země zítřka. Která strana učiní rozhodný krok? Bude to Monroe, který se snaží získat zpět svou Republiku? Nebo to bude Texas, který se bude chtít pomstít? Anebo to budou Patrioti, kteří se snaží obnovit USA? Samozřejmě nesmíme zapomínat na Priscillu, něco nám říká, že naniti ještě vytasí své trumfy.

15. května se můžeme těšit na epizodu s názvem: Memorial Day.
Neboli Den obětí války. Že by se válka dostala do svého konce a nastal čas připomenout si padlé? Kdo bude následovat Jasona?

22. května nás čeká finále druhé řady s názvem Declaration of Independence.
Česky Vyhlášení nezávislosti. Vyhlásí Monroe opět svou Republiku anebo vznikne nové USA? Anebo se snad dočkáme nějako překvapivého zvratu? Jak kartami zamíchá Priscilla poháněná nanity? Převezou naniti iniciativu a budou chtít ovládnout lidstvo?

Poslední čtyři epizody podle názvů nabízí mnohé, čeho se dočkáme uvidíme v květnu. Jak druhá řada skončí podle vás? Máte svou teorii?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás