Revolution (Revoluce)
82/100 - 246×

Revolution(Revoluce)

Jak vypadá život na Zemi patnáct let poté, co veškeré zdroje energie včetně elektřiny přestaly fungovat? A proč nefungují?

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Kim Raver (Julia Neville), Elizabeth Mitchell (Rachel Matheson), Giancarlo Esposito (Tom Neville), Jorge Daniel Pardo (Jason Neville / Nate), Billy Burke (Miles Matheson),

Rozhovor s Milesem

Rozhovor s Milesem

Čekání do března je dlouhé, stále před sebou máme ještě tři dlouhé měsíce, zkraťte si je rozhovorem s Billy Burkem!

0 0
22.12.2012

Před finále seriálu Revolution, vyšel rozhovor s Billy Burkem alias Milesem. Co vše prozradil a na co se můžeme v březnu těšit? Uvidíme více Milesových měkčích stránek?
Uvidíme Milesovu minulost, všechny vzpomínky a škody, které kdy spáchal, dlouho to v něm klíčí a teď to bublá na povrch a to způsobem, který by Miles nikdy nečekal. Od té doby co začal pomáhat Charlie je to pro něj těžší a dostává se mu to pod kůži. Miles se zas tak moc změnit nemůže, protože tohle nechceme prohrát a on je jediný, kdo v téhle situaci dokáže zachovat klid.

Jak se z Milese stal padouch?
Uvidíte, odkud se to všechno vzalo a jak to celé začalo. Z Milesovi minulosti jsme toho ještě moc neviděli, ale mohu prozradit, že vše uvidíte.

Jak dopadne setkání Milese a Monroa tváří tvář?
Dva staří přátelé se sejdou v podzimním finále a bude to opravdu legrace. Bude to velmi nečekané setkání a to díky brilantnímu a kreativnímu způsobu našich spisovatelů. V minulosti byl okamžik, kdy se Miles pokusil svrhnout Monroa a teď tu budeme mít okamžik, ve kterém se po letech opět shledají. I v novém roce budeme sledovat ve flashbecích vývoj jejich vztahu.

Jaká dohoda je mezi Milesem a Rachel?
To se také dozvíte. Ještě nebyl natočen žádný flashbeck s Benem a Milesem, ale vztah mezi Milesem a Rachel brzy vyjde na světlo. Nová členka party – Rachel – by nás také mohla přivést k Randallovi a tak by se i on mohl zapojit více. Ještě nevíme, jaký vztah byl a je mezi Rachel a Milesem, ale určitě to bude zajímavé.Navštívíme také ostatní republiky?
Zatím nebyl natočen žádný výlet do jiných severoamerických zemí.

Proč vypadla elektrika?
Odpověď na tuhle otázku se blíží! Jedna z věcí, o které Kripke (producent) mluvil je nestavět očekávání příliš vysoko, aby se nedala splnit. Důvod proč elektrika přestala fungovat je ústřední téma seriálu, ale rozhodli jsme se ho odhalit raději dříve, než později. Ten moment posune seriál hodně kupředu. Zatím tu máme Přívěsky, které dokáží zprovoznit Iphony či majáky, ale představte si, jaké by to bylo, kdybychom vytvářeli zařízení, které dokáží zesilovat energii kousek po kousku.

Už je březen?
Bude to dlouhé. Musím se přiznat, že tohle celé je pro mě nové. Nikdy jsem netočil seriál, který by měl více jak 12 epizod, ale myslím, že to zatím vypadá dobře. Lidé si pořad užívají a těší se na další díly. To samé mohu říci i o nás o hercích!

Jak to podle vás bude dál?Podělte se s námi o váš názor!
Pokusí se Rachel najít Randalla a spojí síly proti Monroeovi? Otázkou však zůstává začne ten vrtulník střílet a pokud ano, jak před ním Aaron uteče?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama