Revolution (Revoluce) Videa představující tři hlavní postavy

Videa představující tři hlavní postavy

Videa představující tři hlavní postavy

Je ještě něco, co jste o třech hlavních postavách nového seriálu Revolution nevěděli? NBC vydala tři videa, kde každý z herců mluví o své postavě. Tato videa i to nejdůležitější z každého z nich jsem pro vás sepsala do tohoto článku.

0 0
21.8.2012

Miles Matheson

Co se v něm o Milesovi dozvíme: že to je bojovník za svobodu. Dříve sloužil v armádě a díky tomu ovládá některá bojová umění. Současní představitelé moci (prezident republiky Monroe) věří, že ví, proč před patnácti lety došlo k výpadku.


Charlie Matheson

Co se v něm o Charlie dozvíme: že umí lovit zvířata, ale zajímá se velmi i o všechno, co souvisí s dobou před výpadkem. Chce poznat jiná města, jiné lidi, má dobrodružnou povahu. Její otec ji však před všemi dobrodružstvími zrazuje a Charlie nerozumí, proč. Poté, co pozná Nata, hezkého kluka v jejím věku, neví, jak se s touto situací vypořádat – všichni jí vždycky říkali, že ostatním lidem nesmí věřit. Nečeká, že její strýc jí nebude chtít vyjít vstříc, když jí její otec vštípil, že rodina je to nejdůležitější.

Kapitán Neville

Co se v něm o Nevillovi dozvíme: že dříve vyšetřoval pojistné podvody a díky tomu dokáže dobře určit, kdo mluví pravdu a kdo mu lže. Což, jak dobře podotkl, je umění, které se mu hodilo, i když se poměry změnily. I díky němu je kapitánem milicí, pořádkových sborů, které například vybírají daně za Republiku Monroe. Aby získal, co chce, neváhá použít jakékoliv výhružky nebo násilí, například, že odebere Mathesonovi děti a přeučí je tak, že si nebudou pamatovat, kdo jejich otec byl.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Revolution líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás