Rick and Morty (Rick a Morty) S01E02: Lawnmower Dog

S01E02: Lawnmower Dog

S01E02: Lawnmower Dog

Rick vytvoří zařízení, které udělá rodinného psa Snufflesa chytřejším. Nedopadne to ale velmi dobře. Mezitím se Rick s Mortym vkradnou do snů jeho učitele matematiky.

cz sk
9.12.2013
1 510 000
22 minut

Režie: John Rice
Scénář: Ryan Ridley

FOTO: Adult SwimHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Vskutku originálne pojatie nočného snenia. Svojský spracované dobrodružstvo Ricka a Mortyho, ktoré nám ukázalo detailne a dobre premyslené snami popretkávané univerzum. V tomto seriáli sa skrýva naozaj veľa zaujímavých a osobitných nápadov.

9.11.2019 | 23:54:42
keyzar

That's how you dream, bitch!

3.12.2017 | 16:45:01

Rick and Morty (Rick a Morty)
94/100 - 138×

Rick and Morty(Rick a Morty)

Potrhlý, starý a bláznivý vědec Rick je známý pro své šílené pokusy. Do nich nyní zatáhne i svého vnuka Mortyho, se kterým se každou epizodu vydává na šílená dobrodružství v čase i prostoru.

USA | 2013 | Pauza
vysílání
5 sezón | Adult Swim | 22 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Komedie
hrají
Justin Roiland (Rick Sanchez), Justin Roiland (Morty Smith), Spencer Grammer (Summer Smith), Chris Parnell (Jerry Smith), Sarah Chalke (Beth Smith)

"Ještě devět sérií, Morty!"

Adult Swim chce 70 nových epizod Ricka a Mortyho

Adult Swim chce 70 nových epizod Ricka a Mortyho

Žádný překlep, vidíte správně. Stanice Adult Swim dnes přišla se zprávou, která není překvapivá, ale zároveň svým způsobem je. O úspěchu seriálu Rick and Morty není třeba polemizovat, oficiální obnovení bylo jen otázkou času. Proč ale tak masivní počet epizod?

Reklama

Sledujte nás

Písně ze seriálu

Originální písně ze seriálu Rick a Morty

Originální písně ze seriálu Rick a Morty

V seriálu Rick a Morty je použito mnoho známých písní, kromě nich však vytvořili tvůrci i vlastní originální songy. Zavzpomínejte a zazpívejte si ty nejznámější z předešlých dvou sezón spolu s jejich texty.

Reklama

Nejlepší postavy