Rick and Morty (Rick a Morty)
94/100 - 156×

Rick and Morty(Rick a Morty)

Potrhlý, starý a bláznivý vědec Rick je známý pro své šílené pokusy. Do nich nyní zatáhne i svého vnuka Mortyho, se kterým se každou epizodu vydává na šílená dobrodružství v čase i prostoru.

USA | 2013 | Pauza
vysílání
7 sezón | Adult Swim | 23 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Komedie
hrají
Justin Roiland (Rick Sanchez), Justin Roiland (Morty Smith), Spencer Grammer (Summer Smith), Chris Parnell (Jerry Smith), Sarah Chalke (Beth Smith)

S05E01: Mort Dinner Rick Andre

S05E01: Mort Dinner Rick Andre

Když už to s Rickem a Mortym vypadá nahnutě, nouzové přistání v moři je nutné. To by ale nesměl existovat Rickův největší nepřítel Mr. Nimbus, který hledá odplatu. A jak s tím vším souvisí dveře do Narnie? Zadaří se konečně Mortymu s Jessicou?

cz sk
21.6.2021
23 minut

Scénář: Jeff Loveness
Režie: Jacob Hair

Foto: Adult Swim

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Remi91

Vykoupení pro Jeffa Lovenesse? Člověk, který mi naprosto zprotivil minulou sezónu dostal opět příležitost a zdá se, že se tentokrát poučil a přichystal dostatečně šílený příběh s řádnou strukturou a dobrým příběhem.

8.9.2021 | 21:45:01
tom1995cz

Tato epizoda bola absolutne bezchybna, cela linka s vinkom a budovania civilizacie ohladom pomsty na Mortyho , potom samozrejme pan Nimbus, ktory kontroluje policiu, proste pecka cast

15.8.2021 | 16:43:40
tynka.jouklova

Trochu smutná vedlejší linka, celkově ta myšlenka následků jejich dobrodružství by mohla být víc rozvinutá. Mr. Nimbus topka.

redaktor
29.6.2021 | 10:02:21
Cocafull

Tak tohle byla jedna z nejlepších epizod celkově :-D Mr. Nimbus controls Police a Fuck you Narnia :-D

24.6.2021 | 15:48:09
Dragon94

Tak to byl panečku fantastickej start :-)

22.6.2021 | 19:12:48
Arihant

Paradna epizoda, ani minutu sa clovek nenudi, lebo sa toho deje tak vela a tak rychlo. Urcite si to pozriem este par krat.

22.6.2021 | 8:40:12
Milano33

Tento seriál mi už neskutočne chýbal, ale čakanie sa vyplatilo, keďže táto epizóda nám má toho toľko čo ponúknuť. Rick and Morty je u mňa overená záruka kvality a predovšetkým humoru, ktorý vždycky pobaví. Táto časť mala naozaj skvelé sexuálne narážky, bolo to erotické a miestami až morbídne. Taktiež vytvorila zaujímavý priestor na hlbšie zamyslenie a filozofovanie nad pominuteľnosťou sveta. Je to skutočne šialené, ako jedna malinká blbosť, ktorú Morty spravil, dokáže uviesť do pohybu sled udalostí, ktoré ovplyvnia nie len jednú generáciu, ale sakramentsky celú civilizáciu na jednej planéte. Dimenzia s dilatáciou času patrila k tomu najlepšiemu, čo nám táto epizóda mohla ponúknuť. Mortymu to snáď s Jessicou nikdy nevyjde, miesto toho však zasial pokrok do fantaskného stredovekého sveta.

21.6.2021 | 20:11:38
FraGyver

Skvělý nástup série. :)

21.6.2021 | 17:58:22
Fat Tony

Bizarne a dost zvrhle. No davam 80%, lebo linka s vinom bola paradna :)

21.6.2021 | 8:00:23

"Ještě devět sérií, Morty!"

Adult Swim chce 70 nových epizod Ricka a Mortyho

Adult Swim chce 70 nových epizod Ricka a Mortyho

Žádný překlep, vidíte správně. Stanice Adult Swim dnes přišla se zprávou, která není překvapivá, ale zároveň svým způsobem je. O úspěchu seriálu Rick and Morty není třeba polemizovat, oficiální obnovení bylo jen otázkou času. Proč ale tak masivní počet epizod?

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Sledujte nás

Písně ze seriálu

Originální písně ze seriálu Rick a Morty

Originální písně ze seriálu Rick a Morty

V seriálu Rick a Morty je použito mnoho známých písní, kromě nich však vytvořili tvůrci i vlastní originální songy. Zavzpomínejte a zazpívejte si ty nejznámější z předešlých dvou sezón spolu s jejich texty.

Nejlepší postavy

Filtr seriálů
Reklama