Rick and Morty (Rick a Morty)
94/100 - 155×

Rick and Morty(Rick a Morty)

Potrhlý, starý a bláznivý vědec Rick je známý pro své šílené pokusy. Do nich nyní zatáhne i svého vnuka Mortyho, se kterým se každou epizodu vydává na šílená dobrodružství v čase i prostoru.

USA | 2013 | Pauza
vysílání
7 sezón | Adult Swim | 23 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Komedie
hrají
Justin Roiland (Rick Sanchez), Justin Roiland (Morty Smith), Spencer Grammer (Summer Smith), Chris Parnell (Jerry Smith), Sarah Chalke (Beth Smith)

S05E10: Rickmurai Jack

S05E10: Rickmurai Jack

Rick se ujímá svého nového snu a žije život samuraje. Jakmile však narazí na nečekanou překážku, vrátí se domů a s Mortym navštíví Citadelu, kde se mimo jiné setká i se zlým Mortym.

cz sk
6.9.2021
23 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Epizóda s návratom k hlavnej dejovej línii, ktorá zase zmenila od základov úplne všetko.Tentokrát je to ešte o poznanie viac meta, než ako bývalo zvykom. Môžeme si tu všimnúť búrania štvrtej steny i množstva narážok na to, ako by tvorcovia seriálu boli najradšej, keby sa mohli držať epizodického vyprávania a epizodických zápletiek, zatiaľ čo diváci od tvorcov žiadajú epizódy skôr príbehové a kanonické. Táto časť je preto plná vtipných vsuviek, sebareflexie a meta humoru, ktorý priamo útočí na stret týchto dvoch rozdielnych vízií. Tvorcovia totižto vyčkávali na tú správnu chvíľu, kedy nám na tanier naservírujú presne to, po čom tak veľmi prahneme. Konečne sa vraciame do Citadely a opätovne sa stretávame s Evil Mortym. Zaujímavým experimentom bol tiež aj ten nápad s tým anime introm.

11.9.2021 | 0:46:12
Remi91

Konečně, po dvou sezónách přišla epizoda, která dokáže ohromně upoutat a představit ten potenciál celého seriálu. Už jsem ten pocit ztrácel. RaM se vydali cestou jednoduchosti, kde se spíš překvapovalo mírou násilí a oplzlosti. Ale síla seriálu vždy spočívala v podobných epizodách. Začnete přemýšlet nad věcmi, hloubat nad existenčními otázkami. Snad se další části ponesou v podobném duchu.

9.9.2021 | 9:57:42
-Skinner-

Jedna z najlepších častí.

8.9.2021 | 19:10:01
WILLIAM_MOINSPIELD

Já myslel, že 137 Rick vytvořil jakýsi MULTIRICKVERSE, aby dostal všechny Ricky na jedno místo, protože nemohl najít toho Ricka, co mu zabil ženu a dítě. Fakt těžko říct mám v tom bordel. Uvidíme jestli budeme Evil Mortyho vídat častěji. Bohužel mám výtku, dvoj epizoda mě moc nebavila, dokud se Rick a Morty neobjevili v Citadele, tak to bylo nic moc, naštěstí ten konec to zvednul.

8.9.2021 | 7:58:41
Berserkr

K*rva to bylo hustý! Takže Rickové vytvořili řád mezi vesmíry, aby šlo použít portálovou pistoli a ta teď po zničení křivky fungovat nebude?

7.9.2021 | 11:03:29
elpapirus

Fantastický poslední díl a fantastická poslední série

7.9.2021 | 0:27:38

"Ještě devět sérií, Morty!"

Adult Swim chce 70 nových epizod Ricka a Mortyho

Adult Swim chce 70 nových epizod Ricka a Mortyho

Žádný překlep, vidíte správně. Stanice Adult Swim dnes přišla se zprávou, která není překvapivá, ale zároveň svým způsobem je. O úspěchu seriálu Rick and Morty není třeba polemizovat, oficiální obnovení bylo jen otázkou času. Proč ale tak masivní počet epizod?

Reklama

Sledujte nás

Písně ze seriálu

Originální písně ze seriálu Rick a Morty

Originální písně ze seriálu Rick a Morty

V seriálu Rick a Morty je použito mnoho známých písní, kromě nich však vytvořili tvůrci i vlastní originální songy. Zavzpomínejte a zazpívejte si ty nejznámější z předešlých dvou sezón spolu s jejich texty.

Nejlepší postavy

Filtr seriálů
Reklama