Rick and Morty (Rick a Morty)
94/100 - 156×

Rick and Morty(Rick a Morty)

Potrhlý, starý a bláznivý vědec Rick je známý pro své šílené pokusy. Do nich nyní zatáhne i svého vnuka Mortyho, se kterým se každou epizodu vydává na šílená dobrodružství v čase i prostoru.

USA | 2013 | Pauza
vysílání
7 sezón | Adult Swim | 23 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Komedie
hrají
Justin Roiland (Rick Sanchez), Justin Roiland (Morty Smith), Spencer Grammer (Summer Smith), Chris Parnell (Jerry Smith), Sarah Chalke (Beth Smith)

Komiksy

 • Rick and Morty (2015)

  Série komiksů Rick a Morty je založena na stejnojmenném televizním seriálu, je napsaná Zacem Gormanem a vydávaná společností Oni Press. Příběhy povedené dvojice se odehrávají v alternativních dimenzích, aby nenarušovaly kontinuitu s původním seriálem a daly tak komiksovým autorům více volnosti.

  23.7.2017 | 20:20Kuppi
 • Lil’ Poopy Superstar (2016)

  Oooo-wee! Mr. Poopybutthole má problém a obrátí se na jedinou osobu, které může důvěřovat – Summer Smith! Je ochotna mu pomoci, ale řekl jí celou pravdu? Dvojice se pustí do vlastního fantastického dobrodružství po celém vesmíru.

  23.7.2017 | 20:15Kuppi
 • Pocket Like You Stole It (2017)

  Komiksová minisérie je inspirována mobilní hrou Pocket Mortys! a skládá se z pěti částí. Morty musí kromě sebe osvobodit i další své verze od Ricků, kteří si je shromažďují a nutí je proti sobě bojovat pro peníze a slávu.

  23.7.2017 | 20:10Kuppi

"Ještě devět sérií, Morty!"

Adult Swim chce 70 nových epizod Ricka a Mortyho

Adult Swim chce 70 nových epizod Ricka a Mortyho

Žádný překlep, vidíte správně. Stanice Adult Swim dnes přišla se zprávou, která není překvapivá, ale zároveň svým způsobem je. O úspěchu seriálu Rick and Morty není třeba polemizovat, oficiální obnovení bylo jen otázkou času. Proč ale tak masivní počet epizod?

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Sledujte nás

Písně ze seriálu

Originální písně ze seriálu Rick a Morty

Originální písně ze seriálu Rick a Morty

V seriálu Rick a Morty je použito mnoho známých písní, kromě nich však vytvořili tvůrci i vlastní originální songy. Zavzpomínejte a zazpívejte si ty nejznámější z předešlých dvou sezón spolu s jejich texty.

Nejlepší postavy

Filtr seriálů
Reklama