Rick and Morty (Rick a Morty) Komiksy

Komiksy

 • Rick and Morty (2015)

  Série komiksů Rick a Morty je založena na stejnojmenném televizním seriálu, je napsaná Zacem Gormanem a vydávaná společností Oni Press. Příběhy povedené dvojice se odehrávají v alternativních dimenzích, aby nenarušovaly kontinuitu s původním seriálem a daly tak komiksovým autorům více volnosti.

  23.7.2017 | 20:20Kuppi
 • Lil’ Poopy Superstar (2016)

  Oooo-wee! Mr. Poopybutthole má problém a obrátí se na jedinou osobu, které může důvěřovat – Summer Smith! Je ochotna mu pomoci, ale řekl jí celou pravdu? Dvojice se pustí do vlastního fantastického dobrodružství po celém vesmíru.

  23.7.2017 | 20:15Kuppi
 • Pocket Like You Stole It (2017)

  Komiksová minisérie je inspirována mobilní hrou Pocket Mortys! a skládá se z pěti částí. Morty musí kromě sebe osvobodit i další své verze od Ricků, kteří si je shromažďují a nutí je proti sobě bojovat pro peníze a slávu.

  23.7.2017 | 20:10Kuppi

"Ještě devět sérií, Morty!"

Adult Swim chce 70 nových epizod Ricka a Mortyho

Adult Swim chce 70 nových epizod Ricka a Mortyho

Žádný překlep, vidíte správně. Stanice Adult Swim dnes přišla se zprávou, která není překvapivá, ale zároveň svým způsobem je. O úspěchu seriálu Rick and Morty není třeba polemizovat, oficiální obnovení bylo jen otázkou času. Proč ale tak masivní počet epizod?

Reklama

Sledujte nás

Písně ze seriálu

Originální písně ze seriálu Rick a Morty

Originální písně ze seriálu Rick a Morty

V seriálu Rick a Morty je použito mnoho známých písní, kromě nich však vytvořili tvůrci i vlastní originální songy. Zavzpomínejte a zazpívejte si ty nejznámější z předešlých dvou sezón spolu s jejich texty.

Reklama

Nejlepší postavy