Riverdale Epizody - Sezóna 2

Epizody - Sezóna 2

Sezóna 2

 • S02E01: Chapter Fourteen: A Kiss Before Dying

  S02E01: Chapter Fourteen: A Kiss Before Dying

  Zatímco Fredův život visí na vlásku, Archie bojuje s emocionálními následky události v Popově bistru. Veronica se snaží podpořit Archieho a zjišťuje, že její otec Hiram dorazil do Riverdale. Pop Tate vypráví mrazivé detaily o střelbě, které Jugheada a Betty nutí zpochybňovat střelcův skutečný motiv. A poté, co Betty a Kevin narazí v nemocnici na Cheryl, jsou šokovaní zprávou o požáru v Thornhillu.

  11.10.2017
  42 minut
 • S02E02: Chapter Fifteen: Nighthawks

  S02E02: Chapter Fifteen: Nighthawks

  Betty vede akci na záchranu Popova bistra, neboť se dozví, že by mohlo být navždy zavřeno, a s ostatními má obavy kvůli Archieho podivném chování. Betty a Veronica se obrátí na Cheryl a Josie, aby jim pomohly zachránit Popovo bistro, a Jugheadovo hledání právníka pro jeho otce může mít vážné následky. A poté, co vyjde na světlo její zrada, čelí Veronica svému otci.

  18.10.2017
  42 minut
 • S02E03: Chapter Sixteen: The Watcher in the Woods

  S02E03: Chapter Sixteen: The Watcher in the Woods

  Archie je frustrovaný nezdarem při hledání otcova střelce, proto se mu rozhodne poslat zprávu. Veronica je nadšená, že se její otec snaží být lepší, a představí ho svým přátelům. Jughead se první den na nové škole spřátelí s Toni, členkou Jižních hadů, a Kevinův pokus o zabavení vyvolá u Betty obavy o jeho bezpečí. A nečekaný slet událostí vede obyvatele města k závěru, že jejich nejtemnější období ještě zdaleka neskončilo.

  25.10.2017
  42 minut
 • S02E04: Chapter Seventeen: The Town That Dreaded Sundown

  S02E04: Chapter Seventeen: The Town That Dreaded Sundown

  Archie se pokusí vzít věci do vlastních rukou, kvůli čemuž se věci vymknou kotrole. Starostka McCoyová svolá mimořádné setkání, aby se vypořádala se stupňujícím se chaosem. Betty se ocitá ve středu prohlubující se záhady a její rozhodnutí, že to zatají před Jugheadem, mezi nimi způsobí rozepři. Veronica je znepokojená, když zjistí, kam až je Archie schopen zajít, aby se pomstil útočníkovi. A napětí mezi severem a jihem vede k neočekávanému zúčtování.

  1.11.2017
  42 minut
 • S02E05: Chapter Eighteen: When a Stranger Calls

  S02E05: Chapter Eighteen: When a Stranger Calls

  Poté, co Alice publikuje bouřlivý článek o jižní části města, Jughead je nucen vzít věci do vlastních rukou, aby udržel mír. Betty se obrátí na Archie o pomoc, když obdrží ultimátum, které by mohlo zničit vztah s její blízkou osobou. Hiram a Hermione se snaží získat investory. Veronica přivítá ve městě svého starého přítele Nicka, jehož plány na divokou noc s partou vezmou nečekaný zvrat.

  8.11.2017
  42 minut
 • S02E06: Chapter Nineteen: Death Proof

  S02E06: Chapter Nineteen: Death Proof

  Poté, co se po útoku vedeném starostkou McCoyovou znovu vystupňuje napětí mezi severem a jihem, Jughead a Archie se snaží zastavit nebezpečné spojenectví mezi Hady a jejich starým nepřítelem. Betty se obrátí na Veronicu o pomoc s rostoucí záhadou kolem Sugarmana. Cheryl konfrontuje svou matku, aby udělala jasno.

  15.11.2017
  42 minut
 • S02E07: Chapter Twenty: Tales from the Darkside
 • S02E08: Chapter Twenty-One: House of the Devil
 • S02E09: Chapter Twenty-Two: Silent Night, Deadly Night
 • S02E10: Chapter Twenty Three: The Blackboard Jungle

Stav překladu

Epizoda S02E06: Chapter Nineteen: Death Proof

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Ladick

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Hledáme překladatele:

Máte rádi seriál Riverdale, umíte slušně anglicky a nevíte, jak naložit s volnou chvilkou? Právě hledáme dalšího překladatele pro druhou řadu. Zájemci piště do zpráv @Ladick nebo @komcus.

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Co nás čeká

Co nás čeká ve 4. - 6. epizodě?

Co nás čeká ve 4. - 6. epizodě?

Druhá série je v plném proudu, podívejte se, co nás čeká v dalších dílech. Archie i starostka se rozhodnou vzít věci do vlastních rukou, Betty je na stopě nové záhadě a Veronicu navštíví její bývalý přítel Nick.

Trailer k seriálu

Thumbnail Play icon

Narozeniny