Riverdale S03E02: Chapter Thirty Seven: Fortune and Men’s Eyes

S03E02: Chapter Thirty Seven: Fortune and Men’s Eyes

S03E02: Chapter Thirty Seven: Fortune and Men’s Eyes

Po hrůzném objevu v lese se Jughead a Betty pouští do vyšetřování nové záhady. Zatímco si Archie zvyká na nové prostředí, Veronica se k němu snaží přivést alespoň trochu domova. A když se Moose připojí k RROTC, Kevin se obává, že ho od sebe odstrčí.

cz sk
17.10.2018
1 276 000
43 minut

Základní info:

Režie: Jeff Woolnough
Scénář: Michael Grassi
Hrají: K. J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Casey Cott (Kevin Keller), Skeet Ulrich (FP Jones), Luke Perry (Fred Andrews), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Charles Melton (Reggie Mantle), Mädchen Amick (Alice Cooper), Martin Cummins (Tom Keller), Robin Givens (Sierra McCoy), Cody Kearsley (Moose Mason), Tiera Skovbye (Polly Cooper), Nathalie Boltt (Penelope Blossom), Shannon Purser (Ethel Muggs), Rob Raco (Joaquin DeSantos), Peter Bryant (ředitel Waldo Weatherbee), Zoé De Grand Maison (Evelyn Evernever), Moses Thiessen (Ben), Henderson Wade (šerif Michael Minetta), Eli Goree (Mad Dog), William MacDonald (správce Norton), Matteo Stefan (Slash), Simon C. Hussey (major Mason), Link Baker (kapitán Golightly), …

Trailer ke druhé epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AmandaClark

Bolo to dobré, piatu hviezdičku si nechávam na epizódu, pri ktorej budem mať wow pocit :D Netuším, čo je to za príšeru ten Gargoly king, bude to asi niekto takto prezlečený… Len komu by to napadlo sa prezliekať práve za toto čudo? :O Mal by nasledovať ďalší otec, po otcovi Cheryl v prvej sérii a otcovi Betty v druhej sérii… Možno Kevinov otec :D Som veľmi zvedavá, čo zažili v minulosti rodičia, to bude zaujímavé. Zápletka vo väzení je poslabšia, ale hádam sa aj toto zlepší.

22.11.2018 | 19:11:27
princezna konzuela gezunhait bananahemog

hroznýýýýýýýýý ale scéna bughead to lepšíííí proto davam 4 hvězdičky

bloody_maniac

Nečti dál, SPOILER na tuto epizodu!

Tady se nemusím ani dlouho rozhodovat. Parádní epizoda! Líbilo se mi vyšetřování Betty a Jugheada, Archie ve vězení a i dokonce ta nadpřirozená věc, či co to bylo. Snad se tam ještě Mad Dog objeví, protože jsem si ho velice oblíbila! Zpívání zase? Proč ne? :D Bylo mi dost líto Kevina, v tomhle díle. A Joaquin je zpátky? JO, prosím! <3

19.10.2018 | 17:00:26
Stardos

Fakt budou muset přivést do seriálu další studenty, které budou moci postupně zabít. Už jich tam teď moc není :D

19.10.2018 | 13:36:16
simprch

Super, lepší než první díl,a zajímalo by mě, co se stalo s těma jejich rodičema, a proč to zrovna teď ohrožuje ostatní zase

18.10.2018 | 19:42:21
Vojtislav

Opět úžasný

redaktor
18.10.2018 | 18:49:51

Hledáme překladatele

Epizoda S03E18: Chapter Fifty-Three: Jawbreaker

cz25%
sk100%
DOKONČENO

CZ Titulky pro vás připravuje:
SK Titulky připravuje: @MarekKovacWho­vian
Přečasy zajišťuje: @tominotomino

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Aktualizace: Jestliže rádi překládáte seriály, je tahle zpráva pro Vás. Aktuálně totiž hledáme překladatele, který by se pustil do dodělání titulků k třetí sérii (epizody 3×19 – 3×22), a pokud bude chtít, může pokračovat i s novou sérií.

Nepřehlédněte

Nové záhady v Riverdale započnou 9. října

Nové záhady v Riverdale započnou 9. října

Seriál Riverdale se v nové sezóně vrátí ve svém obvyklém časovém slotu. Středeční večery bude otevírat od 9. října a bude dělat předskokana novince Nancy Drew.

Reklama

Spin-off

The CW dává zelenou spin-offu Katy Keene a dalším

The CW dává zelenou spin-offu Katy Keene a dalším

Dnes stanice The CW oznámila, které nové seriály objednává pro svou další sezónu. A nechybí mezi nimi ani spin-off Riverdale s názvem Katy Keene s Lucy Hale v hlavní roli. A jaké další seriály stanice objednala?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás