Riverdale S03E05: Chapter Forty: The Great Escape

S03E05: Chapter Forty: The Great Escape

S03E05: Chapter Forty: The Great Escape

Po několika týdnech bez kontaktu s Archiem, Veronica vypracuje nebezpečný plán, jak ho dostat na svobodu. Betty se dozví, že Jughead ve svém vyšetřování zašel příliš daleko, proto se ho snaží zachránit.

cz sk
14.11.2018
1 248 000
43 minut

Základní info:

Režie: Pamela Romanowsky
Scénář: Greg Murray & Ace Hasan
Hrají: K. J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Casey Cott (Kevin Keller), Skeet Ulrich (FP Jones), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Charles Melton (Reggie Mantle), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Jordan Connor (Kulihrach), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Rob Raco (Joaquin DeSantos), Martin Cummins (Tom Keller), Robin Givens (Sierra McCoy), Alvin Sanders (Pop Tate), William MacDonald (správce Norton), Link Baker (kapitán Golightly), Eli Goree (Mad Dog), Julian Haig (Elio), …

Trailer ke páté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lux

To že se ředitel zabil, mi přijde taky trochu moc, ale počkejme si na konec a vyjasnění.

27.11.2018 | 7:18:48
AmandaClark

Ešte bolo uveriteľné, keď hru G&G hralo pár študentov, ale aby ju hral aj dospelý riaditeľ väznice a kvôli nejakému kráľovi z hry sa zabil?! To je už totálne mimo, akékoľvek spojenie s realitou, ktoré tu bolo počas prvých dvoch sérií sa úplne stráca… Minulá flashbacková epizóda mala svoje čaro, ale toto už nie. Už nevedeli, čo dať do tretej série, tak tam napchali totálne nezmysly a to je veľká škoda… Jediné čo sa mi páčilo, bola Betty v bunde Hadov na motorke.Cheryl nemá žiadny príbeh túto sériu, len si občas vystrelí z luku. Jug sa zbláznil… Som z toho sklamaná, ale stále ešte neprestávam dúfať, že sa to zlepší a vráti do starých dobrých Riverdale koľají.

22.11.2018 | 19:08:52
dannymoro58

Zatím to jde no.

překladatel
22.11.2018 | 14:47:07
Šelma

Tahle série se začíná hodně rozjíždět. Uvidíme jestli udrží kvalitu přes celou sérii a jestli finále nebude zklamáním… :| ale zatím úžasná práce.

16.11.2018 | 15:01:24
Fryderyk

zatím to jde

15.11.2018 | 13:10:08

Stav titulků

Epizoda S04E02: Chapter Fifty-Nine: Fast Times At Riverdale High

cz22%
Odhadované dokončení zítra 10:30
sk100%
DOKONČENO

CZ Titulky pro vás připravuje: @tominotomino
SK Titulky připravuje: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Pokud byste se chtěli podílet na překladu, ozvěte se. Rádi vás uvítáme.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Agent Liberty a další míří do čtvrté série Riverdale

Agent Liberty a další míří do čtvrté série Riverdale

Obsazení čtvrté série se nám začíná rozšiřovat, neboť byli obsazeni další tři herci, mezi nimiž i Sam Witwer, který v minulé sezóně působil v seriálu Supergirl jako Agent Liberty. Navíc máme informaci o tom, kam se Jughead vydá v nové sérii.

Katy Keene trailer

Thumbnail Play icon

Novinky o seriálu Katy Keene můžete sledovat na jeho oficiálním webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás