Riverdale S03E05: Chapter Forty: The Great Escape

S03E05: Chapter Forty: The Great Escape

S03E05: Chapter Forty: The Great Escape

Po několika týdnech bez kontaktu s Archiem, Veronica vypracuje nebezpečný plán, jak ho dostat na svobodu. Betty se dozví, že Jughead ve svém vyšetřování zašel příliš daleko, proto se ho snaží zachránit.

cz sk
14.11.2018
1 248 000
43 minut

Základní info:

Režie: Pamela Romanowsky
Scénář: Greg Murray & Ace Hasan
Hrají: K. J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Casey Cott (Kevin Keller), Skeet Ulrich (FP Jones), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Charles Melton (Reggie Mantle), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Jordan Connor (Kulihrach), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Rob Raco (Joaquin DeSantos), Martin Cummins (Tom Keller), Robin Givens (Sierra McCoy), Alvin Sanders (Pop Tate), William MacDonald (správce Norton), Link Baker (kapitán Golightly), Eli Goree (Mad Dog), Julian Haig (Elio), …

Trailer ke páté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že mi to z Jugova pohledu vypravěni přišlo fakt zajimave ale nečekal jsem že se utěk z vězeni změni v hru ale musim řict že ten plan byl fakt husty a jsem zvědav na Juga a jeho odhodlani ale to že se zabil ředitel věznice to mi přišlo moc.

redaktor
6.5.2020 | 22:04:42
Lux

To že se ředitel zabil, mi přijde taky trochu moc, ale počkejme si na konec a vyjasnění.

27.11.2018 | 7:18:48
AmandaClark

Ešte bolo uveriteľné, keď hru G&G hralo pár študentov, ale aby ju hral aj dospelý riaditeľ väznice a kvôli nejakému kráľovi z hry sa zabil?! To je už totálne mimo, akékoľvek spojenie s realitou, ktoré tu bolo počas prvých dvoch sérií sa úplne stráca… Minulá flashbacková epizóda mala svoje čaro, ale toto už nie. Už nevedeli, čo dať do tretej série, tak tam napchali totálne nezmysly a to je veľká škoda… Jediné čo sa mi páčilo, bola Betty v bunde Hadov na motorke.Cheryl nemá žiadny príbeh túto sériu, len si občas vystrelí z luku. Jug sa zbláznil… Som z toho sklamaná, ale stále ešte neprestávam dúfať, že sa to zlepší a vráti do starých dobrých Riverdale koľají.

22.11.2018 | 19:08:52
dannymoro58

Zatím to jde no.

redaktor
22.11.2018 | 14:47:07
Šelma

Tahle série se začíná hodně rozjíždět. Uvidíme jestli udrží kvalitu přes celou sérii a jestli finále nebude zklamáním… :| ale zatím úžasná práce.

16.11.2018 | 15:01:24
Fryderyk

zatím to jde

15.11.2018 | 13:10:08

Stav titulků

Epizoda S04E19: Chapter Seventy-Six: Killing Mr. Honey

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: pocházejí z Netflixu
SK Titulky připravuje: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Záhady v Riverdale budou pokračovat

Záhady v Riverdale budou pokračovat

Seriál Riverdale jen tak neskončí, neboť bylo právě oznámeno, že se v nové sezóně dočká už páté série. Jestli v ní však budeme vídat i Jugheada, jehož údajná smrt nás provází už od konce té třetí, se dozvíme ve zbylých dílech čtvrté řady.

Reklama

Seriál Katy Keene

Novinky o spin-offu Katy Keene můžete sledovat na jeho oficiálním webu. Stačí jen kliknout na plakát.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás