Riverdale S03E10: Chapter Forty Five: The Stranger

S03E10: Chapter Forty Five: The Stranger

S03E10: Chapter Forty Five: The Stranger

Vědomostní testy jsou za rohem a Alice s FPm naléhají na Jugheada a Betty, aby přestali vyšetřovat G&G a začali se věnovat přípravám na zkoušky. Když však Alice zajde moc daleko, je Betty donucena stanout tváří v tvář někomu ze své minulosti. Jughead podniká odvážný tah vůči Gargoylovému gangu.

cz sk
23.1.2019
1 120 000
42 minut

Základní info:

Režie: Maggie Kiley
Scénář: Brian E. Paterson
Hrají:

Trailer k desáté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AmandaClark

Veľmi dobrá epizóda, konečne sa to postupne zlepšuje. FP ako šerif je super :D Veronica sa mi páči s Reggiem oveľa viac ako s Archiem… A teším sa, ako to ešte rozvinú s Farmou, pretože Alice je čoraz viac psycho a to je fajn :D Len nech už nadobro skončia s tými hlúposťami okolo Gargoly kinga a tej hry a nech sa k tomu prosííím už nikdy nevracajú…

8.2.2019 | 1:58:53
marsa777

jsem jediný, komu přijde, že z toho tuhle sérii udělali totální hovadinu?

26.1.2019 | 20:30:15
marcoz

Môže mi niekto, prosím, vysvetliť zmysel Archieho ako postavy? Lebo vôbec nechápem, čo a prečo vlastne robí… Utečie z väzenia (okej, to sa ešte dá pochopiť), ale po tom, ako je oslobodený, radšej odíde kamsi do divočiny, vraj chce chrániť blízkych. A keď ho akože napadne medveď, tak sa vráti, akoby nič, a odrazu nikto z tých blízkych nie je ohrozený, a vlastne ani on sám… NAČO teda boli tie predošlé časti dobré? Hm…

26.1.2019 | 13:44:06
baraeliasova

Konečně se tam více objevuje Fangs!! On je prostě nejlepší!! :) Jak stresoval, to bylo strašně vtipný… :D Absolutně nechápu Veronicu.. Jako Archie se vrátí, tak se rozhodne, že bude s ním.. A za 5 minut se s ním zase rozejde a je s Reggiem.. Tak jako co to je?… Navíc Veggie vůbec neshipuju a doufám, že se už rozejdou.. :D V tomhle díle sice Cheryl nebyla, ale celkem mi chybí ta Cheryl z první série… :/ Ale celkově se mi díl líbil takže 100% :)

24.1.2019 | 21:50:01

Stav titulků

Epizoda S04E09: Chapter Sixty-Six: Tangerine

sk100%
DOKONČENO

CZ Titulky: pocházejí z Netflixu
SK Titulky připravuje: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Prozradila čtvrtá epizoda osud jedné z hlavních postav?

Prozradila čtvrtá epizoda osud jedné z hlavních postav?

Už na konci třetí série nám byl ukázán flashforward z příštích jarních prázdnin, ve kterém Archie, Betty a Veronica hodili Jugheadovu čepici do ohně. V nové sérii jsme se už také dočkali pár dalších záběrů, avšak až ve čtvrtém díle jsme měli příležitost v nich vidět Juga.

Reklama

Seriál Katy Keene

Novinky o spin-offu Katy Keene můžete sledovat na jeho oficiálním webu. Stačí jen kliknout na plakát.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás